1ë><r5Ul Adriaan Maarten de Feijter Adrie de y-fe I 11 OVERLEDEN Adrie .éUÊt We laten je los, intens verdrietig maar voor altijd verbonden. De liefde van mijn leven, onze lieve pa en trotse opa Goirle, 11 mei 1952 Westkapelle, 23 januari 2022 Hanneke van Boxtel - Janisse Mathieu John en Tabitha Mitchel Kevin en Dena Romy Tristan Juraen en Diane Amber Lotte Jade Joeri en Edine Katheryn Het afscheid en de crematie zullen in kleine kring plaatsvinden. Koestraat 96, 4361 BJ Westkapelle We zijn bedroefd dat we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd opgewekte zwager We wensen Hanneke, de jongens en hun gezinnen veel sterkte toe. Corrie en Cor Lou en Margreet Leida en Aari Noach en Carla Adriaan en Mirjam en kinderen Westkapelle, 23 januari 2022 Diep geraakt zijn wij door het overlijden van Jan van Boxtel Wij wensen onze nicht Hanneke, de kinderen, kleinkinderen en familie heel veel sterkte na dit grote verlies C. Hugense-Cornelisse neven en nichten Onze vriend is overleden Een prachtige mix van Brabantse gezelligheid en Wasschappelse nuchterheid Loura, Adrie Wilma en Bram Plona en Kees Els en Marinus Ernie en Leen Els en Adrie Sonja en Piet Nellie en Kees Wij gaan zijn vriendschap missen. Voor ons blijven de vele mooie herinneringen Hanneke en de (klein)kinderen wensen wij veel sterkte toe. Heel verdrietig nemen wij veel te vroeg afscheid van onze lieve, hartelijke en altijd opgewekte oom Wij wensen Hanneke, Mathieu, John, Jurgen, Joeri en hun naasten heel veel sterkte met dit verlies. Lodewijk en Joyce Luc en Cas Stefan en Irene Olivia en Rosalie Anne en Maarten Lourens en Angélique Maarten en Kim Matthijs Frank en Anne Rens Jelle en Eva Ons bereikte het droevige bericht dat ons clublid en sinds 2 jaar voorzitter is overleden Jan was een zeer trouwe deelnemer aan onze clubavonden en andere activiteiten. We gaan hem missen. We wensen Hanneke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur van biljartvereniging de Vuurtoren te Westkapelle de vuurjtjoren Het zaaien is geweest, de lente heeft gesproken, de oogst is daar Zie het wuiven van het vlas en hoor het ritselen van het graan Geniet van jouw bloeiend levenswerk, het is klaar Neem dan Zijn uitgestoken hand, het is tijd om te gaan Ga in vrede en neem nog één keer je strooien hoed Dankjewel voor jouw liefde en wijze raad, je zwaait en brengt ons je laatste groet Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorgzaamheid, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze liefdevolle papa, schoonpapa en opa Oostburg, 10 december 1950 t Schoondijke, 22 januari 2022 Jozien Arjen en Marieke, Feline, Tim Marin en Lieke, Mats Anke en Hanko, Hanna, Eva Nozemansweg 3, 4507 KK Schoondijke Wat zijn we verdrietig dat we nu van jou afscheid moeten nemen: onze lieve zwager, oom, tioer Adrie' Samen hebben we het zo fijn gehad en herinneringen voor het leven gemaakt. We zullen je zo missen. Anneke en Wim f, Wendie en Dave, Daan, Sam, Kim, Nanine en Ardy, Lotte, Evie, Debora en Mart, Aline, Tibbe, Stevina en Julien, Ruben De dienst zal op zaterdag 29 januari in besloten kring plaatsvinden. Wij waarderen uw blijken van medeleven, maar ontvangen deze graag schriftelijk. PM DINSDAG 25 JANUARI 2022 CxJbóCXs biljartvereniging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43