Cor Quinten Koos van Gastel Pieternella Maria Brouwer - van Moolenbroek Marinus van Belzen Bram Goud Cathrien van der Linde - Traas 17 J. Dronkers - Han - Johanna Tannetje Trompert - Peute Jannie DANKBETUIGING Pia Hoebeke - Slagboom Chiel Katsman Lenie Lampers-de Witte "De zon kon niet weten, dat de ochtend jou was vergeten" We willen u hartelijk danken voor het hartverwarmende medeleven, de belangstelling en steun. Voor de kaartjes, bloemen, telefoontjes en berichtjes na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Het doet ons goed te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Corrie van Stee kinderen en kleinkinderen Dreischor, januari 2022 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme meeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma. Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Fam. Brouwer Middelburg, januari 2022 Onze dankbaarheid gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van onze oom het is ons tot steun geweest. nichten en neven familie van Belzen Arnemuiden, januari 2022. Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa hebben ons diep getroffen. Wij vonden er steun, troost en bemoediging in. Het is ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen wij onze dank aan allen die op welke manier dan ook met ons hebben meegeleefd. Nel Goud-Joziasse Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen, 22 januari 2022 Een warmer en mooier afscheid van onze lieve moeder, oma en omi hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen u hartelijk bedanken voor alle blijken van medeleven in welke vorm dan ook. Bert en Marijke Anneke Lianne en Raymond Klein- en achterkleinkinderen Januari 2022 PM ZATERDAG 22 JANUARI 2022 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, rivierloods en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 17 januari 2022 Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur. Na bijna 100 jaar is een eind gekomen aan het leven van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Adrianus Philippus Trompert f 1997 Rotterdam, 1 mei 1922 's-Heer Arendskerke, 15 januari 2022 Richard f en Ineke Trompert - van Alten Marjan en Kees Huijsen - Trompert Ellen en Jaap f van Westen - Trompert Evelyn en Greg Keyes - Trompert klein- en achterkleinkinderen We hebben in besloten kring afscheid genomen van Jannie. Wij zijn alle medewerkers van het team Somatiek van zorgcentrum Poelwijck dankbaar voor de goede zorg en begeleiding die ze Jannie geboden hebben. Correspondentieadres: Ravenstein 57,4416 HW Kruiningen info@keeshuijsen.nl Dankbetuiging - Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa De vele kaarten en mooie woorden hebben indruk op ons gemaakt. Het doet ons goed om te weten dat Cor door zovelen gewaardeerd werd om wie hij was. Ella en Gerjan Haaij-Quinten Corné en Daphne Manuela en Dennis Peter Quinten Januari 2022 HEER U kent mij, U doorgrondt mij Psalm 139 Voor alle kaarten en brieven, telefoontjes en bezoekjes, voor alle gebaren van liefde en vriendschap na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Ko Hoebeke Greet en Erik, Thijs, Anna t. Lotte Hans en Liesbeth, Felix Bertjan en Miranda, Maud, Marit, Eva Annemieke en Steven, Mirre en Micka, Tijn, Joas Trudy en Frank, Guusje Eddy en Anette, Tim en Shania, Anna Martin, Fréderique Kapelle, januari 2022 De vele kaarten, berichten, telefoontjes, bloemen en lieve woorden diewij mochten ontvangen na het overlijden van onze (schoon)vader en opa hebben ons goed gedaan. Wij willen iedereen daarvoor hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2022 Wij willen u bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma Uw belangstelling, persoonlijk of schriftelijk heeft ons goed gedaan Cees Lampers Kinderen en kleinkinderen Onze oprechte dank voor alle bezoekjes, telefoontjes en kaarten voor en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en ouwe oma Dit heeft ons allen goed gedaan. Bram Lampert kinderen, klein- en achterkleinkinderen Biggekerke, januari 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45