dpg11' 0 COLOFON Familieberichten Laatste woorden van afscheid 19 Ria Gelissen-Brouwers Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en over-opa Adrie de Putter Het meeleven, persoonlijk of schriftelijk, en de vele telefoontjes, waren voor ons een grote troost en zullen een dankbare herinnering blijven. Corrie de Putter-Sol Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2022 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. John Gelissen Kinderen en kleinkinderen Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV ZATERDAG 22 JANUARI 2022 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 133