Adriana Maria Luteijn-van Dale -Addie- 17 Johan de Kort Johan de Kort J. Dronkers - Han - OVERLEDEN Johannes Petrus Maria de Kort Johan Carta de Kort-Kuijpers Johan de Kort Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, sterke vrouw, meer dan 58 jaar mijn maatje, rots in de branding van ons leven en onze eigenzinnige moeder en creatieve, inspirerende oma Waïika de Weijeï - Vocke Voorburg, 23 april 1944 Terneuzen, 12 januari 2022 Fred de Meijer Lucas en Nicole Lieve, Fleur en Julie Karen en Hein Casper en Nina Correspondentieadres: Churchilllaan 326 4532 ME Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. 't Verlies was er al voor het einde, het treuren voordat het afscheid kwam. Begrijpen deden wij elkaar niet meer, ook al probeerden wij dat keer op keer. Slechts eten geven, een aai en een zoen, was alles wat wij nog voor jou konden doen. Bedroefd om haar heengaan maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, is na een liefdevolle verzorging in Woonzorgcentrum Méxima, heden rustig ingeslapen Weduwe van Jacob Izaak Luteijn Cadzand, 4 september 1933 Terneuzen, 17 januari 2022 Sjaak Leny Jack Rocio, Ginger Bianca Sjoerd Arjen Correspondentieadres: Schorpioen 34,4501 HB Oostburg Overeenkomstig de wens van de overledene vindt de crematie in besloten kring plaats. Veel fijne herinneringen Verzachten de smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Na een lang en gelukkig leven, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Johannes Dronkers Han Middelburg, t Vlissingen, 4 februari 1931 16 januari 2022 Willy Dronkers - Franse Erica Leo Mark en Tineke Roel en Melissa Reda Saskia Sjoerd Thijs en Laura Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Boulevard Evertsen 262,4382 AG Vlissingen Gerard Nijskens Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zorgzame zwager en oom Han Dronkers Melbourne (Aus): Inneke en Gerry Wilson Zaamslag: Hans en Joke Franse Neven en nichten ZV ZATERDAG 22 JANUARI 2022 Alleen mijn ogen Alleen mijn handen raken jou kwijt Liefde kent geen afstand Liefde kent geen tijd. Erg verdrietig, maar dankbaar voor aL het het goede wat hij ons gegeven heeft, nemen wij geheel onverwacht afscheid van mijn lieve man, onze lieve papa en opa Hontenisse, 28 juni 1952 t Terneuzen, 19 januari 2022 echtgenoot van Hulst: Carla Drunen: Veronique en Jurgen Manon, Olaf Delft: Jolanda en Niek Cato, Meike Leeghwaterstraat 82,4561 MB Hulst Door alle maatregelen van nu zijn we genoodzaakt om de afscheidsdienst in besloten kring te houden. We hopen op uw begrip hiervoor. Verslagen, verdrietig en vol ongeloof door het plotseling overlijden van onze broer en oom, wensen wij Carla, Veronique, Jurgen, Manon, Olaf, Jolanda, Niek, Cato en Meike veel sterkte toe. Riet, Theo, Remco, Marlinda, Femke, Huibert, Marieke, Stefan, Christian, Iris, Richard, Gijs, Eline, llona, Sjoerd, Tom, Christel, Geert, Fleur, Peter, Nicolle, Nicky, Fons, Nicol, Tom, Steven, Daisy, Pascale, Sjoerd en achterneefjes en nichtjes. Metgrote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het geheel onverwachte overlijden van onze tennisvriend In onze herinnering blijft zijn altijd positieve en sociale instelling. Wij wensen Carla, Veronique, Jolanda en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Bennie, Mark, Dees, Ad, Peter W, Frits, Michel, Jan-Willem, Robbie, Peter B. Wij zijn diep getroffen en intens verdrietig door het overlijden van onze tennis- en groenploeg maat Onze gedachten gaan uit naar Carla, Veronique en Jolanda en verdere familie en wensen hen veel kracht en sterkte toe met dit immense verlies. Dees, Jack, Jo, Louis, Peter, Roel, Roland, William, Wim, Hans. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, rivierloods en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 17 januari 2022 Het afscheid door de dood is definitief, maar de herinnering onuitwisbaar. Hulst: Familie van Eerdenburgh Biervliet: Familie Dobbelaere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 131