- 3$al Conny Martha Maria van Overmeeren - Boeckhout 17 Gerard René Irma Marie Nijskens - Gerard Gerard Nijskens Gerard Nijskens Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. echtgenote van Tonnie van Overmeeren (overleden op 24 november 2009) Breskens, 8 januari i960 t Aardenburg, 18 januari 2022 Michael en Sophie Kimberly en Stefan Kenna Wij nemen in besloten kring afscheid van mama. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging en steun die mama van zoveel mensen heeft gekregen. Correspondentieadres: Peurssensstraat 4,4527 BL Aardenburg Conny van Overmeeren - Boeckhout Conny van Overmeeren - Boeckhout DANKBETUIGING Voor het getoonde warme medeleven in de vorm van kaarten, telefoontjes en berichtjes na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oud-oma betuigen wij onze hartelijke dank, het heeft ons allen goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan uitvaartzorg De Koestering voor de uitstekende en correcte verzorging van de uitvaart en aan pastoraal werker Ralf Grossert voor de mooie en respectvolle uitvaartdienst. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Lamswaarde, januari 2022 Piet de Kerf COLOFON Familieberichten ZV VRIJDAG 21 JANUARI 2022 Onwezenlijk, oneerlijk, niette begrijpen. Door een tragisekongeval zijn wij mijn vader, onze broer, oom en neef kwijtgeraakt *9-1-1958 t 18-1-2022 Jurgen Nijskens Peter Nijskens Ria en Sjef t Freijser-Nijskens Els en Elvin - Joris en Laura Emiel Nijskens correspondentieadres: Liniestraat 45 4561 ZS Hulst Maandag 24 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 25 januari om 10.30 uur. Mocht u de plechtigheid via een livestream willen volgen, dan kunt u de website en inlogcode aanvragen via: info@deridder-uitvaart.nl Hij hield van de polder, het weidse land, daar had hij zijn hart aan verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. We zijn diepgeraakt en vol ongeloof. Veel te vroeg is plotseling overleden onze neef Paul en Carry, Jeanne en Toon, Marian en Ron, Ine en Peter, Chris en Daan, Henk en Jacqueline, Jos en Cecile, onze kinderen en kleinkinderen Wij wensen Jurgen, Peter, Ria, Els en Elvin, Joris en Laura, Nonkel Miel heel veel sterkte toe. Verslagen, verdrietig en vol ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde werknemer en collega en vooral voor velen van ons een vriend We kunnen het nauwelijks bevatten dat hij er niet meer is. Geen mens is zo aanwezig zoals hij nu wordt gemist. We gaan zijn humor, betrokkenheid en praatjes enorm missen. Wij wensen de familie veel sterkte en kracht toe. Terry, Ronald, Jorn, Nick, Niek, Paul, Weldu en Zakaria Jo en Truus, Paul en Jannie, Wim, Luc en Kim Loonbedrijf Verdurmen, Hulst Met verdriet staan wij stil bij het veel te vroeg overlijden van Wij verliezen in haar een fijne collega. Wij zullen haar missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar gezin en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Raad van Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Voor altijd in ons hart. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Namens al je collega's van ZorgSaam Thuisbegeleiding Yvette, Wendy, Jeannine, Anja, Rosita, Mieke, Gerry, Jessie, Karin, Ingeborg, Mieke, Matty, Petra, Jolanda, Nancy, Isabelle, Nikolien, Sandra, Pia, Mieke, Gerry, Janneke en Peter ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen We willen iedereen bedanken voor alle kaarten, schouderklopjes en medeleven, op welke manier dan ook, na het overlijden van Carla de Kerf - van Dam en familie Terneuzen, Januari 2022 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56