G> t Stefan Roskam Adriana Maria Luteijn-van Dalen 16 Eddy Duysserinck -Addie- Job Cornells Visser, OVERLEDEN Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve, zorgzame zwager en oom Han Dronkers Melbourne (Aus.): Ineke en Gerry Wilson Zaamslag Hans en Joke Franse neven en nichten Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve Eddy. Weduwnaar van Anita Vinke Marco en Wendy Djordi Jessica Rowena Cristel en Rico Amber Lola Mannes Doris Correspondentieadres: Poonhaven 25,4543PW Zaamslag Crematie vindt plaats in besloten kring. We zijn verdrietig en diep geraakt door het overlijden van Conny van Eygen echtgenote van onze collega Marc Onze gedachten zijn bij de familie. Wij wensen Marc, de kinderen en de overige familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. De collega's van Dow Maintenance Expertise. Edwin, Agustin, Michiel, Edwin, Conrad, Wanda, Daniel, Marco, Peter, Ilonka, Hans, Eduard, Jolanda, Elise, Jan. Teneuzen, 20 januari 2022 Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve schoonzoon, schoonbroer en oom. Echtgenoot van Karin en papa van Myrea Stefan Roskam Jos en Tiny Simpelaar Annelies en Willem Janneke, Michiel en Mark Marleen en Marcel Lizzy en Sanne "Doen alsof het goed gaat is zoveel makkelijker dan iedereen uitleggen waarom het niet gaat. Bedroefd, maar gesteund door onuitwisbare herinneringen, delen wij u mede dat te midden van hen die hem lief waren, is overleden mijn alles, mijn lieve man en fantastische vader 41 jaar. Serooskerke: Karin Roskam-Simpelaar Den Haag: Myrea en Jan Willem 19 januari 2022 Ds. van Wouwestraat 30 4353 AJ Serooskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 22 januari tussen 15.00 en 15.45 uur in het uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Vanwege de beperkende maatregelen rondom het Coronavirus zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in besloten kring. How can you just walk away from us, when all we can do is watch you leave. Met pijn en verdriet in ons hart, maar dankbaarheid voor de jaren samen, moeten wij afscheid nemen van Stefan Roskam Geliefde zoon, broer, zwager en oom. Je zult voor altijd voortleven in onze herinneringen. Wij wensen Karin en Myrea veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Wim Sjaan Roskam Alphen a/d Rijn: Ab Roskam Sevgi Guzel Marcelle Marvin Mees Nathan Middelburg: Jan Nelly Roskam Ede: Hans Kora Roskam Ralph Laura Thera Lorena Middelburg: Erwin Astrid Roskam Julia Naomi Zoutelande: Rob Christa Roskam 'f Verlies was er al voor het einde, het treuren voordat het afscheid kwam. Begrijpen deden wij elkaar niet meer, ook al probeerden wij dat keer op keer. Slechts eten geven, een aai en een zoen, was alles wat wij nog voor jou konden doen. Bedroefd om haar heengaan maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, is na een liefdevolle verzorging in Woonzorgcentrum Maxima, heden rustig ingeslapen Weduwe van Jacob Izaak Luteijn Cadzand, Terneuzen, 4 september 1933 17 januari 2022 Sjaak Leny Jack Rocio, Ginger Bianca Sjoerd Arjen Correspondentieadres: Schorpioen 34,4501HB Oostburg Overeenkomstig de wens van de overledene vindt de crematie in besloten kring plaats. Onze steun en toeverlaat "Koning schroefdraad" Is woensdag 19 januari onverwachts op 82-jarige leeftijd overleden. Job had vele interesses, was zeer belezen en op zijn karakteristieke manier heel begaan met zijn naasten. We zullen hem ontzettend missen! Ingrid Job en Aliki Charlotte en Jaap Mees, Diede, Keien, Binck, Abel en Liselotte VRIJDAG 21 JANUARI 2022 ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55