J? Stefan Roskam Conny Martha Maria van Overmeeren - Boeckhout 16 Lourusjohan Mersie Lourus Mersie OVERLEDEN Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve, zorgzame zwager en oom Han Dronkers Melbourne (Aus.): Ineke en Gerry Wilson Zaamslag Hans en Joke Franse neven en nichten Johannes Dronkers Han Han Dronkers Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. echtgenote van Tonnie van Overmeeren (overleden op 24 november 2009) Breskens, t Aardenburg, 8 januari i960 18 januari 2022 Michael en Sophie Kimberly en Stefan Kenna Wij nemen in besloten kring afscheid van mama. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging en steun die mama van zoveel mensen heeft gekregen. Correspondentieadres: Peurssensstraat 4,4527 BL Aardenburg "Doen alsof het goed gaat is zoveel makkelijker dan iedereen uitleggen waarom het niet gaat. Bedroefd, maar gesteund door onuitwisbare herinneringen, delen wij u mede dat te midden van hen die hem lief waren, is overleden mijn alles, mijn lieve man en fantastische vader 41 jaar. Serooskerke: Karin Roskam-Simpelaar Den Haag: Myrea en Jan Willem 19 januari 2022 Ds. van Wouwestraat 30 4353 AJ Serooskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 22 januari tussen 15.00 en 15.45 uur in het uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Vanwege de beperkende maatregelen rondom het Coronavirus zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in besloten kring. Floor Louws Stefan Roskam VRIJDAG 21 JANUARI 2022 PM Veel fijne herinneringen Verzachten de smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Na een lang en gelukkig leven, hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Middelburg, 4 februari 1931 t Vlissingen, 16 januari 2022 Willy Dronkers - Franse Erica Leo Mark en Tineke Roel en Melissa Reda Saskia Sjoerd Thijs en Laura Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Boulevard Evertsen 262,4382 AG Vlissingen When my days are over... Lord....be by my side We zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van Han was een trouw en gewaardeerd lid van het Scheldeloodsenkoor. Wij wensen Wil, Erica, Saskia en overige familieleden veel troost en sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens het Scheldeloodsenkoor Jaap Pop, voorzitter Albert Kloosterboer, secretaris Vlissingen, 16 januari 2022 Tot het einde toe van het leven genietend en plannen makend voor de nabije toekomst hebben wij verdrietig maar met veel mooie herinneringen jouw leven moeten loslaten. In ons leven houden wij jou altijd vast. Je bent niet heengegaan maar voorgegaan. echtgenoot van Jacqueline Mersie-Willeboordse Middelburg Vlissingen 30-5-1954 19-01-2022 Jacqueline Ronald en Annemarie Nienke, Bram Marco en Mirelle Veerle, Fleur, Sem, Iris Mariskat We nodigen u van harte uit om Lourus samen met ons te gedenken op maandag 24 januari in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Van 12.30 tot 12.50 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Lourus. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend plaatsvinden. Omstreeks 14.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Daarna bent u opnieuw van harte welkom in Huys ter Schelde om samen herinneringen te delen bij een kopje koffie. Correspondentieadres: Keizer Karelhof 14,4386 BE Vlissingen Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Peter Willeboordse en Netty Willeboordse-Locht Jacques Saas en Liesbeth Saas-Willeboordse Neven en nichten 19 januari 2022 I can't get no satisfaction andltry, andltry, andltry, andltry The Rolling Stones Op woensdag 19 januari 2022 is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 68 jaar. Matty en Cees Koos Adri Bertus en Gerda Leny en Kees Neven en nichten In liefdevolle herinnering: die ons eerder zijn ontvallen. De begrafenis zal in stilte plaatsvinden op de begraafplaats te Middelburg. Onze dank gaat uit naar opvanghuis Berlicum voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 21,4331 RE Middelburg How can you just walk away from us, when all we can do is watch you leave. Met pijn en verdriet in ons hart, maar dankbaarheid voor de jaren samen, moeten wij afscheid nemen van Geliefde zoon, broer, zwager en oom. Je zult voor altijd voortleven in onze herinneringen. Wij wensen Karin en Myrea veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: Wim Sjaan Roskam Alphen a/d Rijn: Ab Roskam Sevgi Guzel Marcelle Marvin Mees Nathan Middelburg: Jan 81 Nelly Roskam Ede: Hans 8i Kora Roskam Ralph Laura Thera Lorena Middelburg: Erwin Astrid Roskam Julia Naomi Zoutelande: Rob Christa Roskam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44