ris €29,95* JwËËkdealH €40 25 Schitter met deze suède shopper vrienden op te zoeken en mijn ex Peter. Het is uit sinds 2019, maar we gaan goed met elkaar om. Sinds corona hebben we elke week geface- timed. Toch een beetje eng om elkaar dan weer live te zien. We willen samen rondkijken in verschillende steden. Ik hoop dat de bewoners door de pandemie niet veel armer zijn geworden, dat het niet te schrijnend is. Er is nauwelijks toerisme en daar door verdienen hele groepen bijna niets. Want er zijn geen uitkeringen. En alternatieven voor toerisme zijn nauwelijks voorhanden." ,,Ik heb weleens op e-Matching geke ken wie er in de aanbieding waren. Maar nooit gereageerd. Diep tragisch: dan zie je honderd mannen voorbij komen, maar niet een leuke. Nog maals: ik ben tevreden met mijn leven. Kan doen en laten waar ik zin in heb. Hoef met niemand te overleg gen. Er zijn natuurlijk nadelen: als ik nu thuiskom en ik heb gewerkt is er niemand. Dat is natuurlijk wel heel ongezellig.'' ,,Nou, ik heb het best lastig gehad. Vooral afgelopen december toen ineens de opnamen voor Celebrity Apprentice (show over ondernemer schap die in het voorjaar op tv ver schijnt, red.) werden afgeblazen. Dan heb je ineens een lege agenda en in Nederland plant iedereen altijd weken zijn afspraken vooruit, dus dan is het niet zo dat je meteen bij anderen op bezoek kunt. Dat vind ik behoorlijk isolerend allemaal. Ik heb in geen maanden iemand een knuffel gegeven. Maar ik woon in Naarden in een leuke straat met leuke buren. Als ik me niet goed voel, bel ik aan voor een borrel of kopje thee. Zo sla ik mij erdoorheen. Maar op een gegeven moment had iedereen corona, dus kon ik nergens heen.'' ,,Ik ben altijd nogal uithuizig: heb veel gereisd, veel gewerkt. Maar ik merkte dat ik ook heel blij werd van het feit dat ik vogelvoer ophing waarna er allemaal koolmeesjes aan kwamen knabbelen. Zulke kleine dingen waardeer ik meer.'' ,,Nee. Misschien wel omdat ze moe ten scoren terwijl alle programma's op elkaar lijken. Altijd weer diezelfde gasten en deskundigen, altijd corona. Ik word er gestoord van. Er zijn zo veel gewone mensen met levensver halen waar we wat van kunnen op steken.'' ,,Ik sta open voor een avontuur, maar zeker niet dagelijks. Ik ben tevreden met mijn leven. Ik ga nu tien dagen naar Zuid-Afrika.'' ,,Ik ga naar Kaapstad, waar ik twaalf jaar een huis heb gehad. Voor het eerst in twee jaar, dat voelt een beetje als thuiskomen. Ik ben van plan ,,Dat Johnny zich zo kwetsbaar op durfde te stellen. We kunnen lang en breed lullen, dat is toch klasse. Hij had het ook over de ontluikende kro kussen kunnen hebben. Ik bedoel: ik weet niet of ik - als mijn vader onder vuur lag - dat onderwerp in mijn talkshow behandeld zou hebben. Daarom toonde ik ook compassie. Verder viel mij op hoe vaak ik de opmerking hoorde: een verademing hoe er hier geïnterviewd wordt. Weet je wat zo gek is? Ik deed niks bijzonders. Ik ben rechttoe, rechtaan en heb oog voor de psychologische kant van mensen. Daardoor vroeg ik gewoon naar wat iedereen wilde we ten. Het is op z'n zachtst gezegd raar dat interviewers van nu dat blijkbaar niet meer kunnen. Niet voelen wat mensen interessant vinden.'' SPECIAAL VOOR JOU ACTIE LOOPT T/M 23 JANUARI 2022 NÜ £ê9$5 Met deze suède tas van Salted krijg jij alLe ogen op je gericht. De Luxe en hippe shopper is ideaal voor het doen van boodschappen, maar je kunt er net zo makkelijk je werkspulLen in kwijt. Kortom: een prachtige tas voor elke geLegenheid, leuk voor jezeLf of om cadeau te geven! Suède tas van Salted: alleen deze week €40,- korting Beschikbaar in de kleuren taupe en okergeel Heeft een handig binnenvak met rits Formaat: 34x43x10 cm Profiteer nu op pzc.nl/weekdeals PC VRIJDAG 21 JANUARI 2022 Zou je weer een relatie willen heb ben? Hoe ben je dan die coronaperiode doorgekomen? Heb je nog iets geleerd van die tijd? Heb je daar een verklaring voor? Zou jij je wel weer in die talk show-arena willen begeven? Wat ga je daar doen? Catherine Keyl interviewde Johnny de Mol in zijn eigen talkshow HLF8. FOTO'S SBS6 Wat viel je het meest op? KORTING *De verzendkosten bedragen €4,95 (levertijd 3 tot 5 werkdagen)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 25