Lesje Engels in leeg lokaal Vergelijk de nieuwste autopremies en bespaar c Onthullingen bij Boos JOL Walcheren Omikron zorgt op veel Zeeuwse scholen voor lege lokalen. In het gebouw van de SSG Nehalennia aan de Breeweg in Middelburg is het stil, nu meer dan de helft van de leerlingen thuis zit. Docente Thereza Lavën (foto) zit de hele dag achter haar laptop om lessen Engels te geven. Ze heeft met haar leerlingen te doen. ,,Hun regelmaat is weg. Daar hebben ze last van." zeeland 2 De zaak rond het seksueel misbruik in The Voice of Hollandblijkt veel ernstiger dan gedacht. Miljoenen mensen keken naar de uitzending van Boos met onthullingen over verkrachtingen, handtaste lijkheden en intimidaties. Over de uitzending van het YouTu- be-programma werd al sinds zater dag gesproken toen RTL The Voice in allerijl stopzette. Binnen twee uur hadden vijf miljoen mensen op YouTube de anderhalf uur durende uitzending aangeklikt. Ondanks al- Ik zie dit als een beproeving waar ik sterker uit zal komen les wat al was besproken afgelopen week (de 'bekentenis' van bandlei der Jeroen Rietbergen, de aangiftes tegen Ali B) zagen de kijkers op zienbarende onthullingen. RTL heeft justitie om een gron dig onderzoek gevraagd, producent ITV laat een advocatenkantoor on derzoek doen en ook vanuit poli tiek Den Haag klinken geluiden dat alles tot op de bodem moet worden uitgezocht. Duidelijk werd onder meer dat een van de aangiftes tegen Ali B gaat om verkrachting. Het gaat om een oud-kandidate van The Voice en een 20-jarige vrouw die meedeed aan een schrijverskamp. Ook vertelden meerdere jonge vrouwen over de rapper: ,,Hij stond voor de deur en zei: 'Ik heb zin om je te neuken'." Ali B liet gisteravond weten dat hij 'erkent affaires te hebben gehad, maar nooit met een kandidate van The Voice'. Ook ontkent hij dat er ooit sprake is geweest van machts misbruik. ,,Ik zie dit als een beproe ving waar ik sterker uit zal komen." Ook ex-jurylid Marco Borsato werd ongenadig hard beschuldigd, onder meer door jonge vrouwen die zeggen te zijn betast toen zij 13 en 14 jaar waren. Bandleider Jeroen Rietbergen van The Voice misdroeg zich vele jaren achter elkaar, ook nadat hij in 2019 was gewaar schuwd. Ex-kandidate Nienke Wijnhoven deed aangifte van aan randing. Rietbergen bekende schuld aan 'seksueel grensover schrijdend gedrag', maar ontkent dat hij Wijnhoven heeft betast. De vierde persoon die Boos onder vuur nam is een regisseur. Hij zou vaak ongepaste opmerkingen van seksuele aard hebben gemaakt en handtastelijk zijn. Talpa-baas en grote man achter The Voice John de Mol zegt dat hij tot 2019 van niks wist en dacht dat het na een waarschuwing aan het adres van Rietbergen klaar was. ,,Ik kreeg daarna geen nieuwe meldin gen." c P3 t/m 5 Vergelijk nu op independer.nl welkom bijindepender Opvallende transfer Ajax maakt werk van komst Ihattaren P20-21 vrijdag 21 januari 2022 Nieuwsmedia Prijs €3,10 bezorging A Aus tralië legt back pac kers in de watten c P11 Zaak rond misbruik in The Voice veel groter Victor Schildkamp en Mark den Blanken Rotterdam - Ali B, rapper LEX DE MEESTER We lijken soms best veel op elkaar. Toch zijn we allemaal net een tikje anders. Ook elke autoverzekering is anders. Wij vinden er een die haarfijn bij jouw bolide past. Ga naar independer.nl, vergelijk de nieuwste autopremies en bespaar. zorgverzekeringen, energie, hypotheken, woonverzekeringen,mobiele telefonie, internet en meer 6°c Weeroverzicht lange termijn: C P20 pzc.nl Ook voor het laatste regionale nieuws Jaargang 264 PZC is onderdeel van: Geen krant ontvangen? pzc.nl/service/ I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 1