O t 16 OVERLEDEN Mulo/ Cecilia Emila Heetesonne Ciel Gab Lacor Jan Adriaan Maarten de Lege Jesaja 431 Vreest niet, want ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Omringd door allen die hem lief waren is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve vader en opa yüic/reass Jfiarmas/ André in de leeftijd van 70 jaar. Met bewondering kijken we terug op de strijd die hij heeft geleverd. Orhan Arjan en Nazanin Andrea en Alex Dean, Kate Sint-Maartensdijk, 17 januari 2022 Correspondentieadres: Ponserstraat 17 1033 DK Amsterdam De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. We ontvangen uw condoleances en medeleven graag schriftelijk of online via www.dorstbegrafeniszorg.nl/ condoleance Cutrt/ Mika Baert Degenen die ik liefheb verlaat ik om diegenen die ik liefhad terug te vinden Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan Rachel Pieternella Boon-de Jager weduwe van Willem Johannes Boon 's Heer-Arendskerke, 19-7-1927 t Terneuzen, 17-1-2022 Familie de Hamer-de Jager Familie de Jager Familie Braamse en Gert de Keizer Familie Boon Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Ridder' Hughersluys 37 4536 HM Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Hospice Zeeuws-Vlaanderen en Buurtzorg voor hun inzet en zorg. Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Rustig is aan zijn laatste reis begonnen onze vader, schoonvader en opa sinds 2008 weduwnaar van Francien Drabbe Terneuzen, f Terneuzen, 25 juni 1934 17 januari 2022 Terneuzen: EllyenArno Jeffrey en Mariska Davey en Irene Bornem: Martin en Hilde Rob Bart Correspondentieadres: Argusvlinder 2,4533 HL Terneuzen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. y DONDERDAG 20 JANUARI 2022 ZV We zijn verdrietig en diep geraakt door het overlijden van Mika was 3e jaars student aan onze opleiding Finance Control. We herinneren Mika als een vriendelijke en een bescheiden student. We wensen zijn ouders, zus en andere dierbaren veel kracht toe in deze moeilijke tijden. Mede namens de studenten, Docententeam Finance Control HZ University of Applied Sciences Marijke Greijdanus-Vennik Maurice Hoogenboom Luc Meerschaert Anja Minderhoud Martijn Ruissen Sylvia Schouwenaars-Flilt Arco Verolme Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Broer van onze lieve vriendin Norah. We willen Norah, haar ouders en alle verdere familie heel veel sterkte wensen met dit grote verlies. Norah, we zijn er voor je. Amber, Charlene, Melissa, Evi, Elize, Emma, Daan, Sigsten, Jelle, Lucas, Meggy Je was een vrouw van weinig woorden Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden Een vrouw, moeder en oma waar je op kon bouwen Met een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht En juist dit bepaalde in alles jouw gezicht Zo bescheiden als je hebt geleefd Zo bescheiden ben je gestorven Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Echtgenote van Harry van den Bunder in de leeftijd van 79 jaar Harry van den Bunder Eric en Marian Marc en Tessa Liam Linda en Aron Jasper en Esther Fred en Jillis Maria V en Jordy Robert en Anna Benito Patrycja en Mateusz Oli Alex en Esther Dominique Fabienne en Aurane Esmee en Beau Terneuzen, 17 januari 2022 Nieuwstraat 4 4503BD Groede 06 20 74 76 55 We nemen afscheid van Ciel in besloten kring in aula De Nachtzon te Maldegem. Geen bezoek aan huis Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Tot groot verdriet nemen we afscheid van Op de achtergrond heeft Gab een actieve en zeer betrokken rol gespeeld bij onze onderneming. Wij zullen hem missen! MichelLacor Pascal Lacor Medewerkers Lacor riooltechniek, Zandweg 3c, 4416NA Kruiningen Al is het gemis zo triest en hard Wij denken aan elke lach Die blijft voor eeuwig in ons hart En troost ons elke dag Fragment uit Wat nog komen zou Ëart Peeters Met liefde nemen wij afscheid van onze vrouw en mama echtgenote van Mare Allefs O 24 september I960 f 17 januari 2022 Mare Stefanie en Jethro Sander en Elisa Charlotte Burg. IJsebaertstraat 22 4564AJ Sintjansteen Families Van Eygen en Allefs De uitvaartdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar iedereen die zorg heeft verleend of iets voor Conny heeft betekend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 54