rw yiy[(As^ f^jdLa/ ^4\ Frans en Mieke Mika Baert Molos g Molos g O/trÜ Molos g Molos g EN 13 JUBILEUM OVERLEDEN Kim Rozinga DANKBETUIGING A 1 TT Laatste woorden van afscheid Ir Tl Gefeliciteerd diamanten bruidspaar! ZEEKORAAL Wanneer iemand van wie je houdt een herinnering wordt, dan wordt die herinnering een waardevolle schat die je in je hart bewaart. Wij wensen alle familie vrienden veel sterkte met dit enorme verlies. We missen je, vriend. Terneuzen: Yarmo, Niels, Fabian, Robbert, Martijn, Sander, Stijn, Kenzo, Timo, Kevin, Jacek, Stijn, Sakke, Bart, Dennis, Mats, Robin, Wilson, David, Jens, Tom, Bas, Tristan, en Maurits. oarls o&rts OAsrts Johnny Stokkerman Jan Van Es COLOFON Familieberichten ZV WOENSDAG 19 JANUARI 2022 Sociaal, opgewekt en een doorzetter. Zo kennen wij Mika. We kunnen het nog moeilijk geloven en het is nog nauwe lijks voor te stellen dat hij er niet meer is. Mika was oprecht geïnteresseerd in anderen en praatte dan ook met iedereen. Hij was ook geliefd bij iedereen. Zijn humor, zijn charisma, we gaan het zo vreselijk veel missen. Lieve Mika je was een top barman en we zijn enorm dank baar voor alle mooie momenten samen met jou. Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders, zijn zusje Norah en Khalan, zijn steun en toeverlaat en enige echte grote liefde. Wouter, Jessica en al je collega's van café de Griete Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze student Mika was student aan de opleiding Finance Control. Onze gedachten zijn bij zijn familie en dierbaren. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Namens directie en bestuur, HZ University of Applied Sciences John Dane, voorzitter College van Bestuur Daphne Zerbib-Jasperse, directeur Business, Vitality Hospitality Geschrokken moeten wij plotseling afscheid nemen van de lieve vriend van onze dochter en zus Dag lieve Mika, bedankt dat we je mochten leren kennen, we gaan je echt vreselijk missen. Wij wensen Francois, Corien, Norah en Khalan veel sterkte met dit grote verlies. Rini Vergouwe Anne Rietveld Therrin Vergouwe We zijn verdrietig en diep geraakt door het overlijden van Mika was 3e jaars student aan onze opleiding Finance Control. We herinneren Mika als een vriendelijke en een bescheiden student. We wensen zijn ouders, zus en andere dierbaren veel kracht toe in deze moeilijke tijden. Mede namens de studenten, Docententeam Finance Control HZ University of Applied Sciences Marijke Greijdanus-Vennik Luc Meerschaert Anja Minderhoud Martijn Ruissen Silvia Schouwenaars-Hilt Arco Verolme Heel verdrietig zijn we door het overlijden van zoon van onze gastouder Corien. Lieve Corien, Francois en Norah we denken aan jullie en wensen jullie heel veel sterkte toe in deze voor jullie zo moeilijke tijd. Collega gastouders, bemiddelingsmedewerkers, overige collega's en directie Kinderopvang Zeeuws Vlaanderen Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van De zoon van onze geliefde collega. Het is moeilijk de juiste woorden te vinden maar weet, dat we in gedachten bij jullie zijn. We wensen Frangois, Corien, Norah, familie en vrienden veel kracht en sterkte toe. Alle collega's van Broadcast Partners Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve collega begeleidster De juiste woorden voor dit enorme verlies zijn moeilijk te vinden. We wensen familie en vrienden heel veel sterkte, voor nu en de toekomst. Namens bewoners, cliënten, collega's Raad van Bestuur Tragel ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Geheel onverwacht is overleden In de leeftijd van 82 jaar. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 20 januari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oostburg. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert Johan van Dalestraat 17,4524 BW Sluis t.a.v. dhr. Stokkerman Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man, vader, schoonvader en opa Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Elly van Es-Scheele Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2022 l J J A FAMILIEBERICHTEN 1 1 Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel =en rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in =en dag- en/of weekblad naar keuze. media lil1 UUU Kfamilieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 63