0 J? Jerina Lijkema - cCe ^Visser Hint 13 Mika Baert OVERLEDEN Rainier Sonke Soms zou je willen, dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is... Ons bereikte het droevige bericht dat plotseling, in zijn geliefde Thailand, is overleden onze lieve broer, zwager en oom aaó, 9 oktober 1949 115 januari 2022 Familie Lous Correspondentieadres: I.G.J. van den Boschstraat 1 4475 AL Wïlhelminadorp Wim Groenewegen Wim Groenewegen alias "Uuteindelijk" Wim Groenewegen A nfonCo/JocobaOreeb-NeUew Anja Anja Oreel Wanneer iemand van wie je houdt een herinnering wordt, dan wordt die herinnering een waardevolle schat die je in je hart bewaart. Wij wensen alle familie vrienden veel sterkte met dit enorme verlies. We missen je, vriend. Terneuzen: Yarmo, Niels, Fabian, Robbert, Martijn, Sander, Stijn, Kenzo, Timo, Kevin, Jacek, Stijn, Sakke, Bart, Dennis, Mats, Robin, Wilson, David, Jens, Tom, Bas, Tristan, en Maurits. J^jl-Ad/ ^jCtytdrt/ DANKBETUIGING Jan Van Es Barbora Faasse-Roelse PM WOENSDAG 19 JANUARI 2022 Beveel gerust uw wegen Gezang 427 Na een leven van hartelijkheid, liefde en bezorgdheid voor haar gezin en allen die haar dierbaar waren is van ons heengegaan, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Echtgenote van Toon Lijkema 21 april 1931 Vlissingen 116 januari 2022 Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: Geldrop: A. Lijkema Anita en Mario Esther en Dominic Marije Karin en Henk Kristine en Michiel Joris, Rowan Dirk Johan en Inez Emma en Mitchell Noor Correspondentieadres: Schutterijstraat 153 4381 GN Vlissingen Vrijdag 21 januari om 13.00 uur vindt de uitvaartdienst plaats in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst, van 12.15 tot 12.45 uur, is er in de kerk ook gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de dienst gaan we naar de Noorderbegraafplaats in Vlissingen, gelegen aan de President Rooseveitlaan. Na de begrafenis bent u welkom om terug te komen in de kerk voor de condoleance. Graag bedanken wij de medewerkers van WVO Zorg die zo liefdevol voor haar hebben gezorgd, in het bijzonder Thuiszorgteam Binnenstad en Vondellaan woning 3. Met ontroering namen we kennis van het overlijden van onze trouwe jachtvriend We wensen Wilna en de familie heel veel sterkte met dit zware verlies. Het gemis zal groot zijn voor de familie en voor ons. Jachtcombinatie Waarde en Kruiningen Wij zijn verdrietig om het overlijden van Wim was de architect van het Gouden Middelburg dat in de jaren '60 drie keer landskampioen werd. Hij was echt een man van de club. Bestuur, leden en supporters van v.v. Zeelandia Middelburg wensen familie en vrienden van Wim veel sterkte toe. Een laatste groet aan onze geliefde trainer, coach, leider.... Wij wensen Joke, Ronald, Danny en de rest van de familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens alle spelers van Uuteindelijk ut derde: Huib/Hube, Daan/Naad, Patrick/PVO, Michel JvG/MJVGKJHVOH (in liefdevolle herinnering), Ramon/Gabbel, Al bert/Si ieng, Wouter/de longen, Harold H./baas van de kratjes, Michel/Sinkie, Eddy/Zestiene, Piet/Topper, Harold D./Aldi, Onno/Lauw Juupje, Evert/Eu, Dennis/Mike, Jim/Saay, Mark/MLJ, Ronnie/Mésu, Ruud/Klapper, Jan J./Joosse, Vincent/Badmuts, Adrie/Tsjeu, Alper/Jasper, Marcel/Crucqestein, Jacco/Smokey, Richard/Ries, Kobus/Tessel en Jan/Lange We zijn getroffen door het overlijden van ons erelid Wij wensen Joke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies vv de Noormannen Als je in de harten van zo velen een plaatsje hebt gekregen, dan is het leven rijk geweest. Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid en ontelbare herinneringen, delen wij u mee dat na een mooi, vol leven van ons afscheid heeft genomen mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder en liefdevolle oma. Rotterdam 24 februari 1947 Terneuzen 12 januari 2022 Ad Oma en Marco Mandy en Jarno Mascha Nikki Cees en Miranda Joost Correspondentieadres: Geel-Groenlaan 104 - 2718 EX Zoetermeer De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn verdrietig onze lieve en trouwe vriendin te moeten missen de Souburgse meisjes: Alma Lodiers Anneke Parre Lia Septer Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze student Mika was student aan de opleiding Finance Control. Onze gedachten zijn bij zijn familie en dierbaren. Wij wensen hen veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Namens directie en bestuur, HZ University of Applied Sciences John Dane, voorzitter College van Bestuur Daphne Zerbib-Jasperse, directeur Business, Vitality Hospitality We zijn verdrietig en diep geraakt door het overlijden van Mika was 3e jaars student aan onze opleiding Finance Control. We herinneren Mika als een vriendelijke en een bescheiden student. We wensen zijn ouders, zus en andere dierbaren veel kracht toe in deze moeilijke tijden. Mede namens de studenten, Docententeam Finance Control HZ University of Applied Sciences Marijke Greijdanus-Vennik Luc Meerschaert Anja Minderhoud Martijn Ruissen Silvia Schouwenaars-Hilt Arco Verolme Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man, vader, schoonvader en opa Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Elly van Es-Scheele Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2022 Voor de vele reacties, in welke vorm dan ook, die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en (oud) oma willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, januari 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45