Tim van der Steen Tim van der Steen 8 Wim de Feijter OVERLEDEN Je liefde, kracht, je warmte en lach... We zullen je missen, iedere dag. ^Onwerkelijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Het leven zal nooit meer hetzelfde zijn zonder onze lieve, knappe en grappige Tim 16 mei 2006 f 12 januari 2022 Mama Joyce Esmee Beertje 4* Puckie en Kiki Timmie G:' Papa Yolanda Pip 'lt Max en Jop 4 Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v. familie Bennebroek Rucphensebaan 93B, 4706 PH Roosendaal ierdag om 12.00 uur afscheid van Tim op zijn voetbalclub Jong Ambon, De Aanloop in Middelburg. Om 15.00 uur zal er een erehaag worden gevormd waarna we Tim in besloten kring zullen begeleiden naar het crematorium. Tim van der Steen (talk talk) Tim van der Steen Tim Tim, wat gaan we je missen! Tim van der Steen Beyond the door, there's peace, I'm sure And I know there '11 be no more Tears in heaven Eric Clapton Wij zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van zoon van onze lieve collega Ysanne. Woorden schieten tekort. We wensen Ysanne, Joyce, Esmee en familie alle troost en sterkte toe om dit onbeschrijfelijke verlies te kunnen dragen. Namens de collega's, bewoners en vrijwilligers van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, Pim Pijpelink, manager zorg Jolanda Meijer, directeur/bestuurder MAANDAG 17 JANUARI 2022 PM I - Mooie herinneringen leven langer dan een traan. Maar wat als de taal geen troost biedt bij dit onbeschrijflijk groot verdriet. Opa Oma van der Steen voor altijd in ons hart Middelburg It's my life... don't you forget. In de bloei van zijn leven door zinloos geweld om het leven gebracht. Kortgene: Oom Gerrit en Tante Lonny de Haan Kapelle: Yvonne, John en Gert-Jan Bal-de Haan Er zijn geen woorden voor dit verlies. Dick Nel Perry Marleen Jennifer Boy Voor altijd in ons hart. Stilte slechts, omdat juiste woorden niet te vinden zijn... Onze gedachten zijn bij familie, vrienden en overige nabestaanden. Personeel en leerlingen, Praktijkschool Het Bolwerk, Middelburg. Woorden schieten tekort. Met ongeloof en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van (oud leerling van onze school) Wij wensen ouders, Esmee en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Kinderen, ouders en team van basisschool Het Kompas (Oost-Souburg) Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Eindhoven 25 april 1936 Middelburg 13 januari 2022 echtgenoot van Willy Millenaar Middelburg Philippine Christchunch Heinkenszand Oudelande Willy de Feijter-Millenaar Liesbeth en René Anne en Stefan Lieke en Coen Jannes en Elisa Sandra en Piet Alex, Mia Fred en Diana Lucas Ronald en Jacqueline Laurien en Roman Julia en Esmee Tessa Lowie Onze dank gaat uit naar alle lieve medewerkers van Zorgstroom, dn Albers en dn Slager Correspondentieadres: Familie de Feijter Scholeksterstraat I 4332 CD Middelburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Gelieve geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 28