Z 7 Saskia van der Hijden (38) Uitwaaien op het strand I ouden mijn mannen het straks durven, hun nieuwsjaarsduik? I Mijn man Eric en onze zoontjes van 3 en 6 zouden gisteren al de zee in gaan. De oudste vond zo'n duik vorig jaar op Texel prachtig.Toen het hier gisteren zo tekeer ging, renden onze zoontjes steeds naar de golven en terug. Door weekt waren ze, ze genoten. Voor een duik was het toen te wild. We moesten ze tegenhouden, anders lagen ze erin." ,,Mmm, ik denk dat de duik vandaag wel kan. Voor de jongste is het de eerste keer. Als die zijn grote broer ziet gaan, dan gaat hij zeker mee. Zelf sta ik het liefst met droge handdoeken voor ze klaar op het strand. Ik warm ze dan lekker op, ze zijn vast verkleumd na zo'n duik. Of zal ik misschien toch ook mee duiken? Ik twij fel nog een klein beetje." Altijd naar de kust ,,In de kerstvakantie gaan we eigenlijk ie der jaar wel een paar dagen naar de kust. We wonen in Utrecht, in de buurt Oog in Al, dat is fijn. Die stad heeft maar één na deel, er is geen zee. Het is heerlijk om even uit te waaien. Ik heb nog even kerst vakantie. Volgende week geef ik weer les, pedagogiek is mijn vak. Helaas ontkom je in het hbo niet aan online lesgeven. Mijn studenten mogen nog niet naar school, dat is begrijpelijk, maar ontzettend jam mer. Gelukkig mag onze oudste wel weer gewoon naar school, dat is echt superfijn, ook voor hem." ,,Goede voornemens, daar doe ik niet zo aan. Ietsje gezonder leven, oke, maar ei genlijk ben ik best heel blij met mijn le ven. Ik wandel nog even alleen en ga zo mijn man en zoons eens even halen voor de duik." GO MAANDAG 17 JANUARI 2022 Verhalen van mensen liggen op straat. WiJ tekenen ze elke week op. V/Al NI IV.3 I nAAAA I Tekst Arie Westeneng, foto: Johan van der Heijden 'Ik twijfel nog over een duik' Waar: Banjaardstrand, Kamperland Wanneer: donderdag 6 januari, 13.15 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 27