ITwr-rC 3 collega's Victorine, Sarah en Femke loopt ze het vuur uit de sloffen voor de vele gasten die aan een tafeltje in het etablissement aan de Melk markt plaatsnemen. De meesten komen voor koffie met wat lekkers ofeen lunch. Speciaal voor de actie dag is er een Let's Open Up-kaart, gemaakt met een beperkt aanbod van kleine gerechtjes. Niet iedereen heeft meegekregen dat horecabezoek voor één dag weer mogelijk is. Birgitte Bout en haar moeder Marianne Habraken uit Bruinisse waren van plan een koffie op straat te drinken, tot ze op het bord zagen dat ze ook naar bin nen konden. Fijn Moeder en dochter Lenet Verzijl en Simone de Vos uit Zierikzee wilden Het geeft toch meer een weekendgevoel als je buiten de deur kunt theedrinken na het winkelen thuis samen thee gaan drinken, toen ze ontdekten dat de deuren geopend waren. ,,Het geeft toch meer een weekendgevoel als je buiten de deur kunt gaan theedrinken", zegt De Vos. Eigenlijk zouden ze alleen naar de juwelier gaan om van haaien- tandjes een ketting te laten maken. Nu gaan ze toch ook nog even naar de Hema. ,,Ik ga niet zo snel iets be- stellen, het is fijn dat je weer even de winkel in kunt", aldus Verzijl. Ook Ellen van Velthoven van kle dingwinkel Kompassen is dolblij dat ze weer open is en plant stiekem alweer vooruit. Ze is al maanden een grote modeshow voor een be- drijfaan het voorbereiden. ,,We ho pen echt dat het dan weer mag, dat wordt een echt avondje uit, ook met livemuziek." PC MAANDAG 17 JANUARI 2022 Edo en Renate Janssen en op achtergrond Margo Woltering en Peter van Heese in Amanda Reijerse in haar winkel Bubbles in Goes. foto johan van der heijden het Sint Jacobscafé in Vlissingen. foto dirkjan gjeltema Cor van Aerde in zijn winkel Troepjes in Terneuzen. foto kelly thans - Simone de Vos, gast De Zeeuwse Hemel in Zierikzee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 23