Nel Louws- Dingemanse Jan de Korte Adrie Boone-Francke 18 DANKBETUIGING Maatje Marinissen - Wisse Lenie Schop - Witte Johanna Beeke Lau Traas Jacob Marinus Goud Majorie-Gracia den Hoedt Majorie-Gracia den Hoedt HennodeWaal Conny Hoogerheide-Nieuwenhuize Abigaël Huibregtsen-Simonse Leny Sinke-Boone OVERIGE BERICHTEN De Zeeuwse Uitvaartverzorging 0113-251303 06-53711948 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma hebben ons goed gedaan. We willen eenieder hiervoor hartelijk dankzeggen. Vanaf deze plaats ook nog een woord van dank en waardering aan de thuiszorgmedewerkers van Cedrah voor alle liefdevolle zorg in de achterliggende jaren. M. Marinissen kinderen en (achterkleinkinderen Middelburg, januari 2022 We willen iedereen hartelijk danken voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze (schoon-)vader en opa Kinderen en kleinkinderen "Pluk de Dag" Voor de vele blijken van meeleven tijdens zijn ziek -zijn en na het overlijden van onze geliefde vader en opa willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wij willen iedereen hartelijk danken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Joke en Theo Verduijn-Huibregtsen kinderen en kleinkinderen Westkapelle, januari 2022 We willen u bedanken voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw belangstelling, persoonlijk of schriftelijk heeft ons goed gedaan. Familie de Landmeter Familie Buijs Familie Boone Familie Kaljouw Januari 2022 ontzorgt u volledig met aandacht voor al uw wensen. De Zeeuwse Uitvaartverzorging ZATERDAG 15 JANUARI 2022 PM Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van onze lieve moeder en oma. Uw belangstelling, persoonlijk of schriftelijk, heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Hendrikskinderen januari 2022 Wij willen iedereen bedanken voor de blijken van medeleven die we kregen na het overlijden van onze moeder, grootmoederen (bet)overgrootmoeder Ook dank aan de vrijwilligers voor hun bezoekjes. Namens alle kinderen, kleinkinderen en (bet)achterkleinkinderen, J.J. Slabbekoorn Goes, januari 2022 Na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa hebben wij heel veel blijken van liefde en medeleven ontvangen. Uw betrokkenheid, steun en woorden van troost hebben we zeer gewaardeerd. Hiervoor hartelijk dank. Soli Deo gloria Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Waarde, januari 2022 Als een herder gaf ze ons richting. Door warmte volledig omringd, met een zachte hand begint te ontkiemen wat zij had gezaaid. Vlak voor de grote groei en bloei heeft ze ons plots verlaten. Haar gedrevenheid en de kracht van haar positiviteit blijft ons pad verlichten en haar visie laten we als groep voortleven Stichting Zeeuwse Gronden Ervaringsdeskundigen 2 november 1974 T18 november 2021 Overstelpend waren de reacties op het plotselinge overlijden van onze lieve en karaktervolle In ontreddering, leegte en intens verdriet blijven wij achter Dank aan allen die ons steunend in vele vormen nabij waren en zijn. Annie (T) en Willem den Hoedt Ronald Remijn Overweldigend, hartverwarmend, zoveel lieve kaartjes en berichtjes na het overlijden van mijn man en onze O-Pa-Pa Héél hartelijk dank! Isabel de Waal, kinderen en kleinkinderen Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Een ieder koos voor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. Chris Louws Kinderen en kleinkinderen Januari 2022, Vrouwenpolder Geen woorden Soms kun je niet uitdrukken watje bedoelt, omdat er geen woorden zijn voor wat je voelt. Het is te heftig, teveel en onverwacht, er bestaat zo weinig dat de situatie echt verzacht. Juist nu zijn het de kleine dingen die het doen: een kaartje, berichtje, knuffel of een zoen. Troostende woorden, om je schouder een arm. Deze periode voelt daardoor toch een beetje warm. Bedankt voor alle steun na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Eddy Chantal, Remco, Quinn en Scott Thierry, Joy en Cava Graag willen wij u hartelijk bedanken voor alle aandacht en medeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze lieve ma en oma Dit heeft ons erg ontroerd en gesteund. Dinemarie en Menno en kinderen Jaap en Fenneke 24 uur per dag bereik baar Henk in den Bosch info@zeeuwseuitvaartverzorging.nl www.zeeuwseuitvaartverzorging.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46