hkSL J? 2f Maria Geldof Maatje Cornelia Huissen 17 Jos Marttin Iemand Alles lijkt zo verwarrend. Ik ben blij dat jij mij omarmt. Wie ben ik? Wie ben jij? Ik zou het niet weten. Ik ben immers mijn leven vergeten. Omarm mij en wees niet koel, want wat ik nog wel weet, is wat ik voel... De laatste jaren brandde haar lampje steeds zwakker, vanmorgen op 10-01 om 10:10 uur is rustig en kalm overleden onze lieve moeder, oma en overoma in de leeftijd van 94 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Januari, 2022 Correspondentieadres: Westgatstraat 8,4456 BN Lewedorp. We hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Als familie spreken we onze dank uit voor het team van woongroep 405/406 van Ter Valcke die hun Ria warm en liefdevol hebben verzorgd. Bob Bouwense Marja Ruben- de Putter Marja Ik was, dus ben niet meer... Toch nog onverwacht is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder We laten je nu los... 11 april 1939 13 januari 2022 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Contactpersoon: Wilma Lakké, Oranjepad 10, 4461 TP Goes Tel. 0653905908 (0)Ma is in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1 in Goes. Wanneer u afscheid van haar wilt nemen kunt u telefonisch contact opnemen met Wilma. De afscheiddienst zal in besloten kring plaatsvinden. De liefde vergaat nimmermeer. Kor. 13:8 Na veertien bijzonder waardevolle dagen is in vol vertrouwen op haar God, overleden onze lieve moeder en trotse oma. Krabbendijke, Rotterdam, 19 september 1944 13 januari 2022 's-Gravenpolder: Wilco en Kathinka Jorèns Riduan en Esmee Ilana Manuela Heinkenszand: Peter en Jacqueline Skye Ive Ken Kloetinge: Eline en Harold Iris Remo Levi Ilse Correspondentieadres: Oostmolenweg 49A, 4481 PK Kloetinge. We nemen in besloten kring afscheid van onze moeder en oma. Cobi Davidse - Kerkhove Dag lieve Cobi, voor altijd in ons hart Q? Q? Truida Sinke - Lijk Riek Ebeli PM ZATERDAG 15 JANUARI 2022 Een mooi leven is altijd te kort Het beste watje kunt achterlaten zijn sporen van liefde. Wij moeten je loslaten, intens verdrietig, maar voor altijd verbonden en voor eeuwig in ons hart. Op 9 januari 2022 overleed op 78 jarige leeftijd de liefde van mijn leven, onze liefste papa en opa. Biggekerke: Karin Bouwense Driebergen: Mila en Joost Bob Biggekerke: Bob en Jonah Harvey en Oily Amsterdam: Mary en Twan De begrafenis heeft in besloten familiekring plaats gevonden. Valkenisseweg 42 4373 RW Biggekerke Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus Wij wensen Herman, de kinderen en kleinkinderen Gods troost en kracht toe. Tholen: Jo Lies Ruben - Slingerland Bennekom: Eef Ruben - Keurhorst H.I.Ambacht: Heieen Ruben en Dia King Ede: Maatje Bos- Ruben Hoek: Piet Annie Ruben - van Driel Bennekom: Rietje Ruben neven en nichten Stil en verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante We zijn dankbaar voor wie ze voor ons was en de vele herinneringen die we samen delen. Piet b Annie Annemieke b Kim, Gabriëlla, Lieke Maaike b Niek, Julia, Isa Caroline b Marco, Jason, Maik Gert-Jan b Daphne Markt Na het plotseling overlijden van onze lieve zus en tante hebben wij afscheid van haar genomen op donderdag 13 januari 2022 Goleta, Ca.: Betty Sherrill - Kerkhove Middelburg: Mien van den Akker - Kerkhove Travemünde: Conny Friedrich - Kerkhove Neven en nichten tMeliskerke, 7 januari 2022 ...worden de volste dromen ijl en stil. uit: Herfst I, Jan Wolkers We hebben afscheid moeten nemen van Zonnemaire 14 maart 1925 Utrecht 10 januari 2022 echtgenote van Laurus Sinke f Utrecht 23 juni 2009 Met heel veel liefde zullen we ons haar herinneren. Amsterdam: Digna Sinke en René Scholten in herinnering Leerdam: Sary Sinke en Gerard Hilte Geertje Wouter Maartje Jan Floor Wes Guust Albertine Apeldoorn: Anja Sinke en Tom Bosma Jorrit Jitske De Steeg: Marko Sinke en Herma Warrink Ida Bram en alle achterkleinkinderen en aanhang correspondentieadres: sinkelijktruida@gmail.com Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Man van vastigheden, geen omwegen, doelgericht en het hart op de tong. Altijd klaarstaand voor zijn gezin. Zijn gezicht een open boek. Zijn liefdevolle aanwezigheid. Wij gaan hem missen. echtgenoot van Nijmegen, 14 februari 1941 Goes, 9 januari 2022 Riek Krikt Anne Niels Zoë ib Molenstraat 11, 4318 BS Brouwershaven Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45