Engel Ruck Willemina Verhulst-Simonse 16 OVERLEDEN Rosalinde Luteijn Willemina Verhulst-Simonse Maria Adriana Riedïjk-Pieper Ria Pieternella Cornelia Nel Eckhardt-de Bree Jo Eckhardt Nel Eckhardt- de Bree Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Erg verdrietig maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 78 jaar. Trudy Ruck-Koole Brenda en Ron Martijn en Berend Robbin en Janine Alex Nick en Joy Kim en Romy Bibi 'Si Vlissingen, 10 januari 2022 Correspondentieadres: Westerzicht 86,4385 AN Vlissingen In verband met de huidige maatregelen nemen wij in besloten kring afscheid. ZATERDAG 15 JANUARI 2022 PM tante Louise de beste zorg waar thuis ook is Mooie herinneringen leven langer dan een traan. Maar wat als de taal geen troost biedt bij een onbeschrijflijk groot verdriet als dit. Bij tanteLouise zijn we geschokt door het plotselinge overlijden van We kunnen het niet geloven. Achttien jaar nog maar en vol levenslust; het is niet te bevatten. Hoe kan het dat het leven dat had moeten zijn, vol ambities, mijlpalen en mooie momenten, zo abrupt tot een einde komt? Geen mens die het weet. Wat blijft zijn de herinneringen. Aan jou en al die dagen datje nog geloofde in morgen. Wantje wilde nog zoveel. In onze locatie Stuijvenburgh, waar je als leerling begon, maakte je meteen indruk. De bewoners liepen met je weg, geraakt door zoveel enthousiasme, oprechte betrokkenheid en liefdevolle zorg. Je voelde je thuis in het team en werd in recordtijd 'één van ons'. Collega's waren trots op wat je deed en zagen in jou 'een supercollega', zo een die je er dolgraag bij hebt. Ook tante zag in jou een groeidiamant, een 'zorg- topper van de toekomst'. Ze adviseerde je door te stromen naar de opleiding tot verzorgende: 'Je hebt zoveel in je mars en je bent nog jong. Je hebt nog alle tijd...' Je begon enkele maanden geleden vol enthousiasme aan die nieuwe uitdaging. In Het Nieuwe ABG deze keer, op een andere plek, maar net zo vrolijk, spontaan en behulpzaam. Je had er zin in. En dan, volslagen uit het niets, gebeurt er dit. Rosalinde, sommige mensen blijven je altijd bij. Jij bent zo iemand. Met die gedachte houdt tanteLouise de herinnering aan jou levend. Dag lieve Roos, we missen je nu al... Ik vind geen woorden om het je te zeggen hoe wij haar zullen missen, allemaal. Het diepst gevoel is moeilijk uit te leggen het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Intens dankbaar voor alle liefde die wij van haar hebben ontvangen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma, 'ouwe-oma' sinds 4 november 1999 weduwe van Noach Verhuist 14 oktober 1931 f 13 januari 2022 Daan Adriaan Jolanda Eline Peter, Milou, Robin Martijn Julia, Lieke, Noor Daniël Pien Heieen Willem Daan Marijne Joop Michelle De toewijding en liefde van de medewerkers van Krekepad 1 is voor ons onvergetelijk. Correspondentieadres: Noordstraat 12,4361 BM Westkapelle Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. "Want de mens gaat naar zijn eeuwig huis. Pred. 12:5 Heden overleed mijn lieve schoonzus, onze tante en oudtante Sinds 4 november 1999 weduwe van Noach Verhulst Uit aller naam: Nel Verhulst Rust zacht Mina S? Jan Kees Met diepe droefheid geven wij u er kennis van dat door de Heere, na een zorgvolle periode, op Zijn tijd en wijze uit ons midden is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 70 jaar. Wim Riedijk Elma en Jacco van Dalen-Riedijk Corwin, Marilyn en Kevin, Cornely, Willemiek, Esther, Luuk Marlies en Eric Beenen-Riedijk Maegan Antonis en Hetty Riedijk-Meeuwsen Rosemarije, Carmen, Timon Jan Jaap Riedijk en Michael de Pauw Jari, Milou, Joah 13 januari 2022 Hof Zweed ijk 5 4401 NA Yerseke De rouwdienst en begrafenis worden in besloten kring gehouden. U kunt de dienst meeluisteren D.V. woensdag 19 januari om 13.30 uur via www.gergemyerseke.nl Uw condoleance ontvangen wij graag schriftelijk. Geen bloemen Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. In liefde losgelaten, onze lieve, dappere moeder en trotse oma weduwe van Vlissingen, 14 augustus 1936 t Oost-Souburg, 11 januari 2022 Marina en Monty Dennis en Elisa Linda en Wilco Bianca en Arnold Caroline en Bart Anoeska Saskia Julian en Steffie Sophie Achterkleinkinderen Timo® Correspondentieadres: Hunzestraat 3,4388 SL Oost-Souburg De begrafenisplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar het personeel van de Zoute Viever voor hun liefdevolle verzorging. Heden ontvingen wij het droeve bericht dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Weduwe van Jo Eckhardt, in de leeftijd van 85 jaar. Haarlem: J. De Boer- de Bree Vlissingen: M. Plasse- de Bree Oosterhout: J.C. Kruisdijk- de Bree Vlissingen L.J. de Bree- Bommelje Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44