Jf -t O Jf Paul Weemaes Marinus de Reu 18 Truida Sinke - Lijk DANKBETUIGING Elsa Maria Boi Alphons Cornelis (Fons) Hofman André van de Wijnckel Conny Hoogerheide-Nieuwenhuize Achter elke traan van verdriet, zit een glimlach van herinneringen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma aarty !d/ckesiAove^3§/%icA& Miep Weduwe sinds 10 januari 2005 van Wim van Tatenhove Sluiskil, 7 december 1929 1 t Terneuzen, 11 januari 2022 Paul Henriette Joop &Anja Laura Thierry Patrick Ellis Amy Timmy Justin Achterkleinkinderen Wegens de huidige omstandigheden zal de uitvaartdienst van Miep in besloten kring plaatsvinden. Een kaart, een bloem, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Onze hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Ter Poorteweg voor de goede zorgen en aan Miranda van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Gerda en Paul Nicole en Steven, Ilvy, Nikki, Lisa Anke Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn ma en ons bontje zeggen wij hartelijk dank. Dit is door ons als zeer troostend en warm ervaren. Marie-Hélène D'hondt en August van Deursen kinderen en kleinkinderen Heille, 15 januari 2022 De stilte is er iedere dag, het gemis is groot. Het doet goed om te weten dat zo velen met ons meevoelen. Hartelijk dank voor de troostende woorden, gesproken of geschreven, voor alle tekenen van medeleven. Het is voor ons een grote steun na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en opa-opa Tilly de Reu - Geernaert Kinderen - kleinkinderen - achterkleinkinderen Breskens, 15 januari 2022 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, de goede begeleiding van uitvaartverzorging de Ridder en de mooie woorden door Jeroen bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en overoma Rachel de Vliegher-Engels zeggen wij u hartelijk dank. Cecile en Kamiel José en Guido kinderen en kleinkinderen Westdorpe, januari 2022 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Janneke Bakker-Bakker Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Truus en Andre Koos en Cor Marjan en Cees Klein- en achterkleinkinderen Axel, januari 2022 ZATERDAG 15 JANUARI 2022 ZV ...worden de volste dromen ijl en stil. uit: Herfst I, Jan Wolkers We hebben afscheid moeten nemen van Zonnemaire 14 maart 1925 Utrecht 10 januari 2022 echtgenote van Laurus Sinke f Utrecht 23 juni 2009 Met heel veel liefde zullen we ons haar herinneren. Amsterdam: Digna Sinke en René Scholten in herinnering Leerdam: Sary Sinke en Gerard Hilte Geertje Wouter Maartje Jan Floor Wes Guust Albertine Apeldoorn: Anja Sinke en Tom Bosma Jorrit Jitske De Steeg: Marko Sinke en Herma Warrink Ida Bram en alle achterkleinkinderen en aanhang correspondentieadres: sinkelijktruida@gmail.com 'ff Niet meer in ons midden Maar voor altijd in ons hart We willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan en troosten ons in deze moeilijke tijd. Annie Hofman-van Waterschoot Hulst, januari 2022 Kinderen en kleinkinderen Een groot gemis nu mijn maatje, onze altijd belangstellende pa en onze onvergetelijke opa uit ons leven is. Het leven weer oppakken is voor ieder van ons anders. De liefde en vriendschap die we hebben mogen ervaren en de vele bloemen en kaarten die we mochten ontvangen hebben ons goed gedaan. We kijken terug op een mooi en waardig afscheid van André. Speciaal woord van dank aan René 't Hart en zijn collega's van Uitvaartverzorging Quataert en aan Het Mauritshof. Trees van de Wijnckel - Paridaen Kinderen en kleinkinderen IJzendijke, januari 2022 Geen woorden Soms kun je niet uitdrukken watje bedoelt, omdat er geen woorden zijn voor wat je voelt. Het is te heftig, teveel en onverwacht, er bestaat zo weinig dat de situatie echt verzacht. Juist nu zijn het de kleine dingen die het doen: een kaartje, berichtje, knuffel of een zoen. Troostende woorden, om je schouder een arm. Deze periode voelt daardoor toch een beetje warm. Bedankt voor alle steun na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Eddy Chantal, Remco, Quinn en Scott Thierry, Joy en Cava

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 135