fouxwiiiia Cmneiia ffiaman-fPaCdewncw Willy van Vooren Jf Laatste woorden van afscheid dpg 17 DANKBETUIGING Jobina de 5mit - Prijdijk Mie&e Graag willen we u danken voor het getoonde medeleven in de vorm van bloemen, kaarten, telefoontjes en berichtje, na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Adriaan Schijve Het heeft ons enorm gesterkt, gesteund en getroost. Theunie Schijve - Bril kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2022 Kees de Jonge Gerrit Vissers COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN ZV VRIJDAG 14 JANUARI 2022 De heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. psalm 23 Heden overleed onze lieve Oma en lieve Moeder geboren 7 juli 1928 overleden 8 januari 2022 Eerder gehuwd geweest met G.W. Raman 11981 Partner van M. Kunst 2015 Annemieke Buitenhuis-Raman 12000 Sjoukje Hendrik Jan Yasmln, Suzan Marleen Olivier Renze, Tirza, Livia Bettine Sandré Fam. Kunst Fam. Buitenhuis Correspondentieadres: Rooseveltlaan 58,4463 GK Goes De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Ter Schorre huisje D14 voor de liefdevolle zorg aan Mieke. gjWL,- Uw warme medeleven na het overlijden van mijn lieve man, pa, schoonpa en opa heeft ons allen goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Elly de Jonge-Cambier Marco, Willemijn en Thor Hoek, januari 2022 De vele kaarten, prachtige bloemen, mooie woorden en uw warme belangstelling bij het afscheid van mijn lieve man, onze papa en opa hebben diepe indruk op ons gemaakt. Hartelijk dank daarvoor. Martha van Vooren Kinderen en kleinkinderen Voor uw medeleven bij het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Ondanks ons verdriet, sterkt het ons te weten, hoeveel onze lieve ma en oma voor velen betekend heeft. Rosita en Gudo, Corina en Gino en kinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonpa en opa zeggen wij u hartelijk dank. Cobie Vissers-de Bruin Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, januari 2022 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media I familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 57