V M 16 Johanna Levina den Dekker Stejzkew s4 Martien van den Elzen Joppa Lena Oosse Joke OVERLEDEN Edith Janse-Greeven Liza Patty-Wondergem Ronald de Troije Als je de voet op de andere oever zet en het blijkt de hemel te zijn Als je dan door een hand wordt aangeraakt en het blijkt Gods hand te zijn Als je dan muziek hoort en het blijken engelen te zijn, dan ben je niet heengegaan, maar thuisgekomen. Met liefde in ons hart, dankbaar voor wie ze was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante op bijna 100-jarige leeftijd Tante Jo Zierikzee 15-02-1922 Heinkenszand 12-01-2022 Heinkenszand Corrie en Julien Denys - den Dekker Heinkenszand Peter en Ina Denys - Schipper Goes Christiane Denys Goes Diane en Cees Engelbert - Denys Heinkenszand Michelle en André Tempelaars - Denys Achter(achter) neven en nichten In liefdevolle herinnering broers en zussen Correspondentieadres C. Denys - den Dekker Zangvogelstraat 8, 4451 CE Heinkenszand D. Engelbert - Denys Karrelanden 7, 4464 JH Goes De uitvaartdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Een woord van speciale dank is voor de zorgmedewerkers van Woonzorgcentrum de Rietzanger te Heinkenszand en voor de thuiszorg van Eilandzorg te Zierikzee voor hun liefdevolle zorg Nina Velleman Ons bereikte het verdrietige bericht, dat na een moedige strijd is overleden partner van onze broer, zwager en oom Sjaak de Pundert Rinus en Riet van Steveninck - de Pundert Wïm en Jannie de Pundert - Braamse Johan Jobse en Lenie de Pundert Neven en nichten Wij wensen Sjaak, zijn gezin en de familie van Corry veel sterkte toe. Veilig in Jezus' armen Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, is vredig en rustig van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Canada Krabbendijke Alphen aan de Rijn Woudrichem Middelburg Middelburg H. Bijker f C. Bijker - Oosse t L. Fonteine f P. Fonteine - Oosse f P. Wielemaker t M. Wielemaker - Oosse C. J. Oosse t M. Oosse - van de Koppel J. M. Oosse f S. Oosse - Jeroense M. A. Oosse Neven en nichten Middelburg, 12 januari 2022 Correspondentieadres: Goudend 16 4337 NA Middelburg De dankdienst en begrafenis zullen in besloten kring worden gehouden. U kunt de dienst wel volgen via livestream: https:/start.memoriam.tv/AJ 94-YKQR op woensdag 19 januari om 13.30 uur. VRIJDAG 14 JANUARI 2022 PM Intens verdrietig zijn wij door het onverwachte en veel te vroege overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom In de leeftijd van 58 jaar Ellie, Marcel, Mieke Channing en Deianara Middelburg, 11 januari 2022 Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres Fam. Eggers Nispensestraat 62 4701CX Roosendaal Bedroefd door het plotselinge overlijden, maar dankbaar voor alles dat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn allerliefste echtgenoot, onze vader en grootvader Best, 5 mei 1940 t Vlissingen, 11 januari 2022 echtgenoot van Middelburg: Ingrid en Eric Lisa en Stef Maxim en Megan Hilversum: Albert en Miki Calvin Anne en Tim Irina Alex Oost-Souburg: Marcel en Marjolein Sof/'e Aimé Correspondentieadres: Coöperatie DELA - t.a.v. familie van den Elzen Rucphensebaan 93B 4706 PH Roosendaal U kunt afscheid nemen van Martien op maandag 17 januari van 11.30 -11.50 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 17 januari om 12.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, gevolgd door de begrafenis op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Wij zijn verdrietig om het heengaan van onze dappere en eigenzinnige vrouw en moeder Middelburg, 14 juli 1972 t Goes, 11 januari 2022 Emile Dominique en Lanzo Koningin Emmastraat12 4424 AA Wemeldinge Gezien de huidige omstandigheden zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerkster, Liza was een gewaardeerde en geliefde collega, we zullen haar missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar man, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers, UWV Klantencontact Goes Diepbedroefd en geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde en geliefde collega We zullen je missen Elly, Annemarie, Petra, Roy, Jurgen en Jolanda

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44