Kees van 't Veer Kees van 't Veer 17 Ronald de Troije Ronald Ronald de Troije Ronald de Troije Ronald Na moeilijke laatste jaren en een periode van vallen en weer herstellen is overleden onze oudste zwager en oom, echtgenoot van onze (schoon-)zus en tante Ali Vele goede herinneringen mogen allen die hem dierbaar waren troosten. Ad van den Berge f Herman en Alie f van den Berge Jan en Corry van den Berge Betty en Machiel Capelle Diny en Henk f Drost Ria en Wim Poppe Neven en nichten (Cornells) Met droefheid vernamen we het overlijden van mijn vroegere compagnon en onze oudbuurman. Wij wensen Laura, Pim en kinderen veel sterkte met dit verlies. Lau Maranus Kees Lievense Suus Lievense (in herinnering) en kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde collega John Schouten John heeft zich meer dan 15 jaar met toewijding ingezet voor zijn werk. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie.Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Collega's, directie en bestuur Orionis Orionis Walcheren COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM DONDERDAG 13 JANUARI 2022 Yesterday seems as though it never existed Death greets me warm, now I will just say good-bye Fade To Black Metallica Vol ongeloof en met grate verslagenheid hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer en oom Vlissingen Kapelle 22 juni 1980 11 januari 2022 Voor altijd in ons hart" Kapelle Jan en Gerda Steenbergen Albert en Saskia Feline, Elian Kapelle Jasper en Stéphanie Sarah, Tommie Er is ruimte tot condoleren en afscheid nemen van Ronald op vrijdag 14 januari van 17.00 tot 18.00 uur in het Stiltehuis Peter Butler, Kitskinderscheweg 1 te Kapelle. Het afscheid en de begrafenis van Ronald zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Opalstraat 9 4421 LK Kapelle Het bericht van het overlijden van zoon van onze broer en schoonzus Jan en Gerda de Troije-den Hartog heeft ons diep geraakt. We zijn verbijsterd dat onze neef zo plotseling is overleden Nel en Jan, Jos en Magda, Dien en Frans, Janneke en Frans, Henk en Janneke, Annemarie en Jos en hun kinderen Diep geraakt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze neef Wij denken in het bijzonder aan Jan en Gerda, Albert en Saskia, Jasper en Stéphanie en kinderen en wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke en verdrietige tijd. Middelburg: Nelly en Rinus Wolphaartsdijk: Sjaak en Fransisca Arnemuiden: Miranda en Andy Arnemuiden: Frans Verdrietig zijn wij over het plotseling overlijden van onze neef Wij koesteren mooie herinneringen. In deze moeilijke tijd denken wij aan ome Jan en tante Gerda, Albert en Saskia, Jasper en Stéphanie en hun kinderen. Ruben en Karin Mirjam en Harold Linda en Jos Irma en Eddy Lieve we gaan je missen... bedankt voor de mooie vriendschap. Rust zacht. Liefs alle Tonnies Tina's Bij de Heer ben ik veilig, Hij is de allerhoogste God. Bij Hem vind ik rust Hij is de machtige God. Daarom zeg ik tegen Hem: 'U beschermt me, ik hoef niet bang te zijn. Op U vertrouw ik.' (Psalm 91:1 en 2) Met liefde in ons hart, dankbaar voor wie hij was, vertellen wij u dat mijn lieve man, onze trotse vader; opa en opi zijn rust heeft gevonden bij de Vader in wie hij zijn vertrouwen stelde. C© 64 jaar getrouwd met Ali Zierikzee, 7 november 1931 f Middelburg, 10 januari 2022 Ali van 'tVeer-van den Berge Ineke Ismail en Vera Meryem en Jordy Dean, Dani Anissa Betty en Jan Arco en Brenda Nathan, Sarah, Leah jori en Martine Noah, Julie Lisette en Menno Elise.Tijs Kees en llona Bo en Marinus, S? Ody Kay en llana Desinée en Peter f Renate Feline,Jay Sanne en Joël Esther Correspondentieadres: H.Jobse uitvaartverzorging Ta.v. familie van 'tVeer Postbus 8046 4330 EA Middelburg Wij nemen in besloten kring afscheid van papa in een dankdienst voor zijn leven op zaterdag 15 januari om 16.00 uur Op dat tijdstip kunt u de dienst via livestream volgen door middel van de volgende link: https://start.memoriam.tv/KYAE-9496 (deze link blijft een maand beschikbaar). Wij bedanken het team van de Zeester, Buitenrust voor de fijne verzorging van "meneer Kees". Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45