65JTt* M M M 16 Jan Adriaanse Dlna Elisabeth Keijmel - Jonkman Eliza Goudina Patty - Wondergem JUBILEUM Jan en Leintje de Visser-Maljaars Opi6ji anuan 2022 zyn ze getrouwd! - Eenjèest kan nu helaas niet, daarom zouden ze een kaartje erg leuk vinden. OVERLEDEN Hierbij geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze geliefde broer, zwager en oom 4 maart 1943 Middelburg 10 januari 2022 Ria Kik - Adriaanse Ton Kik Tanny Pijnen - Adriaanse Rinus Pijnen in herinnering Nel van Rossum - Adriaanse Willem van Rossum Neven en nichten Onze dank gaat uit naar al het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Hof 't Seijs en Sint Jans Hospice de Casembroot voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Dolfijnstraat 30 4337 JT Middelburg De afscheidsbijeenkomst waarin we Jan herdenken wordt gehouden op dinsdag 18 januari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid op gepaste wijze de familie informeel te ontmoeten in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bets Onze dappere strijdster heeft helaas deze strijd niet kunnen winnen. Een bijzondere vrouw is van ons heengegaan. Wij nemen afscheid van mijn lieve partner, onze lieve mama en oma Ovezande, 22 juli 1952 t Goes, 11 januari 2022 Sjaak Wendy en John Jasmine en Mike, Emy Natascha en Tjeerd Destiny, Lynn, Kai Laura en Paul Féline, Annemarijn Olga en Paul Neil, Donna Nassauweg 27,4453 VH 's-Heerenhoek De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Met al haar kracht en moed heeft ze deze oneerlijke strijd niet kunnen winnen. Rust zacht IQwiïf' (^{jOAfideré Wij wensen de familie veel sterkte toe. Theo en Hilde Chariot, Alessia Wemeldinge, 11 januari 2022 Gedachten... groot, klein, moeilijk en fijn, maar... kaarten zal nooit meer hetzelfde zijn. wat zullen we je gaan missen. Wiet en Helma Sjaak en Lian Han en Nelleke Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van Corry Hoondert Moeder en oma van onze vrienden Wij wensen Sjaak, Wendy John, Natascha Tjeerd en alle kleinkinderen veel sterkte met dit enorme verlies. Weet dat we er voor jullie zijn. Maikel, Sharon, Demi, Jesse Marco, Karin, Romy en Thom Piet van Holsteijn - Liza - Selamat jalan Liza DONDERDAG 13 JANUARI 2022 PM Wij feliciteren onze lieve ouders en (over)grootouders Kanonweistraat 27,4357 CA Domburg - Onverwachts is overleden weduwe van Kees Keijmel 31 augustus 1936 - Vlissingen - 5 januari 2022 Conespondentieadres: Edwin Keijmel Van Speijkstraat 10, 4381 NJ Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Stil zijn we na het overlijdensbericht van Piet heeft als voorzitter van de energiecoöperatie PUURZON een actieve bijdrage geleverd aan de energietransitie in de gemeente Goes. Hij zal gemist worden Wij wensen zijn naasten veel sterkte met dit verlies. Namens BIGG-EC en PUURZON Klaas, Joke, Joep, Leen, Laura, Melissa, Foort, Jan en Peter Stil en zonder vragen wilde jij je ziekte dragen Je vocht met al je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht Zo ben je langzaam,.... moegestreden uit ons midden weggegleden En na een dappere maar ongelijke strijd ben je nu uitje lijden bevrijd- Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw en onze geliefde (schoon)moeder en oma 19-03-1961 Middelburg 11-01-2022 Koudekerke opie Patty Rebecca en Peter Sem, Thijs, Noud Miranda en Niels Kayley, Noël, Luuk Daniël en Kicky Justin en Lola Azaya Charmayne en Virgill Quintano Correspondentieadres: Cithershillsingel 46,4371 AT Koudekerke Het is mogelijk om afscheid van Liza te nemen op maandag 17 januari van 11.00 tot 12.00 uur in de kleine zaal van "De Couburg", Duinstraat 4 te Koudekerke. De afscheidsdienst zal daarna in besloten kring plaatsvinden. Rond 14.30 uur zal zij worden begraven op de begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Koudekerke. U bent welkom om bij de begrafenis aanwezig te zijn om Liza een laatste groet te brengen. Na de begrafenis is het mogelijk om de familie te condoleren in de sporthal van de Couburg. U wordt gevraagd om hierbij wel de coronamaatregelen in acht te nemen. Geen bezoek aan huis. Een herinnering zo dierbaar In gedachten geen vaarwel Broers, zussen, neven en nichten familie Patty

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44