I Maria Gertrudis Muytjens Antoine René Marie Sinack N 13 Polydorus Augustus de Vos Louwrens Simpelaar Lou OVERLEDEN Johannes Franciscus De Maesschalck Johan Janna Catharina van Cadsand Johan De Maesschalck Zomaar ineens kon je hart het niet meer aan. Zomaar ineens ben jij bij mij vandaan. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend is plotseling overleden mijn lieve moeder weduwe van *20-05-1929 Geulle 1 11-01-2022 Terneuzen Jos Terneuzen, 11 januari 2022 Diepenbrockstraat 185,4536 GN De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Na een lang en mooi leven is binnen een week na het overlijden van zijn geliefde vrouw overleden mijn vader, onze stiefvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Maria Wilhelmina Simpelaar-Lacor Biggekerke, 16 augustus 1926 f Vlissingen, 9 januari 2022 Ruud en Ursulat John en Reginat Jackie en Bill klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: R. Simpelaar, Stuvesande 8,4532 MH Terneuzen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, locatie Hospice Ter Reede voor hun goede zorg voor Lou. Wanneer iemand waarvan je houdt een herinnering wordt, dan wordt die herinnering een waardevolle schat die je in je hart bewaart. Helaas is mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Blanche een herinnering geworden echtgenoot van Rosette Lijbaert IJzendijke, 19 augustus 1940 t Terneuzen, 9 januari 2022 Rosette Jean Paul en Nicole Marie-Jeanne en Paul Mira en Lotte RiekeenHanibal Wij zullen in besloten kring afscheid nemen van Antoine. Wij zijn dankbaar voor alle zorg en begeleiding die Antoine van zoveel mensen heeft gekregen. Correspondentieadres: Boulevard 22,4515 BS IJzendijke Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Marianne Robbrecht - Burm COLOFON Familieberichten ZV WOENSDAG 12 JANUARI 2022 Iemand missen hoort erbij, het hoort bij ieders leven. Je denkt terug aan hoe het was en huilt en lacht dan even... Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man, pa, opa en over-opa. Wij zullen je missen Koewacht, 9 mei 1936 t Axel, 9 januari 2022 echtgenoot van Janny Ria en Paul Peter en Cindy, Maurit, Matiss Adrie Shelley en Bart, Vince, Nyo Maxime M anu De Weistede 83,4571 KX Axel U kunt afscheid nemen van Johan in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 15 januari van 12.00 tot 12.30 uur. De afscheidsdienst wordt in verband met alle geldende maatregelen in besloten kring gehouden. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager Nelly - Jan t - Ruud Maatje f-Jaap Riet - Rinus t Joke - Theo Rina - Jacky f Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze penningmeester Wij zijn dankbaar voor alles wat ze voor onze EHBO-vereniging heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar Adrie, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Bestuur, instructeurs en leden EHBO-vereniging Nieuw-Namen Nieuw-Namen, januari 2022 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55