13 OVERLEDEN Jacomina Johanna Cornelia Jacobse-Jasperse Mien Louwrens Simpelaar Lou fc^OVERIGE BERICHTEN tVaarMorg Piet van Holsteijn Piet Huibregtse Zorg Aandacht (Respect DANKBETUIGING Piet van Holsteijn Piet Riedijk Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, Als veel je wordt ontnomen, Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt, Als het leven niet meer jouw leven is: Dan komt de tijd dat het einde goed is. iS" Bedroefd, maar dankbaar dat zij nu rust heeft, nemen we afscheid van onze lieve (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Piet Jacobse Middelburg, 8 augustus 1935 Vlissingen, 6 januari 2022 Elly en Ruud Kempe-Jacobse Jochem en Esther, Rebecca Florian en Róisin Sonja Jacobse Jet en Kevin, Milan, Sverre Ingo en Rianne Job en Ellen Ans en Gillis Schot Correspondentieadres: Familie Kempe-Jacobse, Roosje Voslaan 4,4385 KA Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar iedereen die zorg aan Mien heeft verleend. Na een lang en mooi leven is binnen een week na het overlijden van zijn geliefde vrouw overleden mijn vader, onze stiefvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Maria Wilhelmina Simpelaar-Lacor Biggekerke, 16 augustus 1926 f Vlissingen, 9 januari 2022 Ruud en Ursulaf John en Reginat Jackie en Bill klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: R. Simpelaar, Stuvesande 8,4532 MH Terneuzen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg locatie Hospice Ter Reede voor hun goede zorg voor Lou. Een mooi mens is niet meer ik 30 augustus 1952 f 7 januari 2022 In liefdevolle herinnering f Coby Jansen Familie van Holsteijn Het afscheid vindt vrijdag 14 januari om 13.30 uur vanwege corona plaats in besloten kring. Er is een livestream en u kunt zich hiervoor aanmelden via: info@eigenstijluitvaartzorg.nl Correspondentieadres Wasstraat 1,2313 JG Leiden jan.van.holsteyn@gmail.com DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! Nauwelijks 14 maanden na het overlijden van zijn partner Coby Jansen, hebben we onverwacht en tot ons grote verdriet afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kees en Carla Jansen-van Amen Peter en Joke Jansen-van der Peijl Neven en nichten COLOFON Familieberichten PM WOENSDAG 12 JANUARI 2022 Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden de man van onze dirigente. Wij wensen Anneke en Ilse veel sterkte toe. Bestuur, pianiste en leden van het Westkappels Koor De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06 -512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl Niet meer in ons midden maar voor altijd in ons hart. Via deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor alle blijk van medeleven die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man, onze vader en opa Dit heeft ons diep ontroerd en tegelijkertijd erg gesteund. Hanny Riedijk-van der Wal Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, januari 2022 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45