13 Nellie Oosterhof Theo Voet Laatste woorden van afscheid apg Nellie Oosterhof DANKBETUIGING Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Iemand waarop je kon bouwen. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Alice Lohman weduwnaar van Nel Pluymers Terneuzen, 19 maart 1928 t Oostburg, 8 januari 2022 Oostburg: A.M. De Witte-Lohman Middelburg: Christina en Jan Uitgeest: Peter en Sigrid Oostburg: Henny en Elly klein- en achterkleinkinderen Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank aan dokter De Bruijckere, zijn assistentes en de medewerkers en vrijwilligers van afdeling Boterbloem 2 van ZorgSaam Stelle voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Grote Beer 71,4501 EP Oostburg Bewonderenswaardig was haar levenskracht Sterk was zij in haar strijd tegen haarziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma echtgenote van Dirk Allonsius Zij overleed op 6 januari 2022 in de leeftijd van 61 jaar. Dirk Michel en Stefanie Quinten Lowie Elise Marolein Sem Liam Angelo en Santa Bernhardstraat 56,4554 BD Westdorpe De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met pijn in het hart moeten we afscheid nemen van We verliezen in Nellie een gewaardeerde medewerkster met toewijding voor haar werk en een groot hart voor de mensen om haar heen. We willen Dirk, kinderen en kleinkinderen veel sterkte wensen met dit verlies. Familie De Bruijne en medewerkers Restaurant de Mosselbank Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belangstelling, voor de zeer vele kaarten, telefoontjes en bloemen, voor de lieve woorden van troost tijdens zijn ziekte en na het overlijden van ben ik iedereen heel dankbaar. Dank aan alle fantastische buren en vrienden die er altijd waren en nog steeds zijn, als ik ze nodig heb. Dank aan Kees van Geloof, Miranda Brasser en Anneke Bervoets voor de goede zorgen. Het heeft mij allemaal heel goed gedaan. Ingrid Voet-Gijsel FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV DINSDAG 11 JANUARI 2022 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Oostburg: Anton Casteleijn Lea Casteleijn-Lohman Hengelo: Elly Hillebrand-Casteleijn Loek Hillebrand Peter Jeroen en Kelly IJzendijke: Hans Casteleijn Jenny Casteleijn-Dieleman Loes en René, Nina Bas en Esmeralda, Mayron, Indy COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 I media l|l'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 57