MÊMtm O 12 Johanna Cornelia Maria Korst - Jacobs Adrie Lauwereijs Lourens de Korte Ome Lou Marcel Nobus OVERLEDEN i (Ef - Joke - Thea Lauwereijs-van Gassen Fien Lauwereijs-Esseling DINSDAG 11 JANUARI 2022 ZV wat jij doet, dat doe ik na waar jij gaat, is waar ik sta wat jij zegt, is wat ik vind jij bent mijn moeder, ik jouw kind ik zit vervlochten met een touw met huid en haar gehecht aan jou (Margriet Storms) Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we na een kort ziekbed onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve mama en oma echtgenote van Henricus Petrus Theresia Korst 29 juli 2021) Ginneken, Terneuzen, 14 januari 1928 9 januari 2022 Jacqueline en Martin Annemiek en Marcel, Nika, Daniel Inge en Lars-Jan, Sverre, Kasper Karin en Albert, Verona, Lynn Anita en Willy Gijs en Elze, Bente, Teun Renske en Arjan, Fenne, Bram Stijn en Boglarka Marian en Jean-Pierre Sander en Femke, Klaas, Lou Elske en Alexander, Fien, Saar Marlieke en Abel, Jonne Ineke en Albert Jasper en Anne Esther en Guus Jan en Caroline Camiel t Sanne en Rik Harry Annelies en Jan Madelief Peer Churchilllaan 368,4532 MC Terneuzen De plechtige uitvaartdienst, zal in besloten kring plaatshebben te Terneuzen. U kunt de dienst zaterdag 15 januari om 10.30 uur volgen via de livestream: https://kerkdienstgemist.nl/stations/2340-Emmauskerk U kunt schriftelijk condoleren via: https://www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst~ condoleanceregister Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader echtgenoot van weduwnaar van Hulst, 16 september 1946 t Hulst, 5 januari 2022 Hulst: Thea Lauwereijs-van Gassen Vogelwaarde: Pascal en Dianna Lauwereijs-Burggraaf kinderen Zwijnd recht: Tanja en Kris Lauwereijs-van de Merlen kinderen en kleinkinderen Stijn Streuvelsstraat10,4561 NR Hulst Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar Dokter Sie en Huisarts Zijl voor alle goede zorgen en steun die zij ons hebben gegeven. Na een periode van afnemende krachten is door de Heere van mij weggenomen, na een gelukkig huwelijk van meer dan 60 jaar, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man Meliskerke, 3 september 1931 Goes, 7 januari 2022 Goes: J. de Korte-de Jager Correspondentieadres Fam. Boone-de Korte, Kinderdijk 50, 4331 HH Middelburg Er is D.V. gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 13 januari van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst en de begrafenis zullen vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst D.V. volgen op vrijdag 14 januari vanaf 9.45 uur via www.gergemgoes.nl Geen bloemen. Mijn dank gaat uit naar de huisarts dokter Slager, alle personeel van RST Zorgverleners Goes enADRZ Goes aid. Heelkunde voor de goede en liefdevolle verzorging. Door de Heere is van ons weggenomen, zo kort na het overlijden van zijn broer Jan, mijn zwager en onze lieve, altijd meelevende en belangstellende J. de Korte-Bosman Rina en Martin Peters-de Korte Dien enjos Boone-de Korte Ada de Korte lies en Ellen de Korte-den Toonder Aart enjanneke de Korte-Nieuwdoip Leo de Korte Forina en Piet Broer-de Korte Achterneven en -nichten De strijd heb je nimmer opgegeven Zelfs toen het einde werd verwacht Je bleef geloven in het leven Vol liefde, zorg en levenskracht Intens bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Echtgenoot van Lieve Reybrouck 6 november 1942 Aardenburg 9 januari 2022 Aardenburg: Lieve Nobus-Reybrouck Aardenburg: Chantal en Pieter Roos Breskens: Marco en Naomi Siebe Lotte Mathijs Elise Marit Aardenburg: Robbie Caitlynn Correspondentieadres: Oude Kerkstraat 18,4527 CV Aardenburg We nemen in besloten kring afscheid van Marcel We zijn dankbaar voor de zorg van huisartsenpraktijk Aardenburg en de thuiszorg van Zorgsaam Geen bezoek aan huis U kunt Marcel een laatste groet brengen en het rouwregister tekenen bij uitvaartverzorging 'De Nachtzon', Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, dagelijks van 15.00u. tot 18.30u, dit t/m woensdag Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwkaart hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 56