Laurens Maranus John Schouten /Jenïiette JJélène Rosette l^utj ens - Stalke Lourens de Korte Ome Lou Hubrecht Rijk - Huib - 13 Johannes Gerardus van Houtert Hon Lau Kelly de Nooijer - Chantrakool J~ Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij. weduwnaar van Riet Timmermans Hij overleed in de Leeftijd van 84 jaar. Monique David Parker Alyssa Ryan Marcel Anne-Marie van Houtert Maaike Sander Correspondentieadres: Regiokantoor DELA, t.a.v. Fam. van Houtert Rucphensebaan 93 b,4706 PH Roosendaal Vanwege de huidige omstandigheden vindt de afscheidsdienst in besloten kring plaats. Anna Cornelia Slabbekoorn-Kramer PM DINSDAG 11 JANUARI 2022 Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij In alle eeuwigheid ben jij Zeer verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzaam leven voor ons heeft betekend hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa sinds 8 augustus 2017 weduwnaar van Jannie Dekker 1 september 1929 f 7 januari 2022 Dordrecht Laura Maranus en Pim Gerretse Wouter Manon Correspondentieadres Kromhout 105-107 3311 RE Dordrecht In verband met het coronavirus zal de begrafenis op vrijdag 14 januari in besloten kring plaatsvinden en kunt u uitsluitend schriftelijk condoleren. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van 10-10-1940 - f 09-01-2022 Echtgenote van Piet de Nooijer Kinderen en echtgenoot: Narumon Koewmongkolchareon Eppen Willekens - de Nooijer Erwin Willekens Shirley Swart - de Nooijer Kees Swart Boy de Nooijer Maliwan de Nooijer - Hemburut Het afscheid van Kelly zal in besloten kring plaatsvinden op donderdag 13 januari. Correspondentieadres; Dokstraat 25,4341 ES Arnemuiden SL Zo vertrouwd van wie je gewoon houdt daarom doet het zo zeer dat vertrouwde is er niet meer Er zijn geen tranen en woorden genoeg voor ons verdriet, nu wij afscheid moeten nemen van Middelburg Goes 11 maart 1957 8 januari 2022 Gertie Schouten-Nelissen Jessica en Thomas Correspondentieadres: Biesbosstraat 27 4335 VL Middelburg U kimt persoonlijk afscheid nemen van John op woensdag 12 januari van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Een traan voor het gemis Een glimlach voor alle mooie herinneringen Erg verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn zorgzame moeder, schoonmoeder, zus en onze liefhebbende oma Vlissingen, 30 december 1945 t Vlissingen, 4 januari 2022 Harrie Rutjens Miranda en Reginald Hamers - Rutjens Shamila en Stephany Benjamin en Lisa Jesse en Naomi Jacques en Carla Starke Correspondentieadres Koopmansvoetpad 30 4388 AT Oost-Souburg De uitvaart heeft in familiekring plaatsgevonden. Na een periode van afnemende krachten is door de Heere van mij weggenomen, na een gelukkig huwelijk van meer dan 60 jaar, mijn innig geliefde, zeer zorgzame man Meliskerke, 3 september 1931 Goes, 7 januari 2022 Goes: J. de Korte-de Jager Correspondentieadres Fam. Boone-de Korte, Kinderdijk 50, 4331 HH Middelburg Er is D.V. gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 13 januari van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst en de begrafenis zullen vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst D.V. volgen op vrijdag 14 januari vanaf 9.45 uur via www.gergemgoes.nl Geen bloemen. Mijn dank gaat uit naar de huisarts dokter Slager, alle personeel van RST Zorgverleners Goes en ADRZ Goes afd. Heelkunde voor de goede en liefdevolle verzorging. Door de Heere is van ons weggenomen, zo kort na het overlijden van zijn broer Jan, mijn zwager en onze lieve, altijd meelevende en belangstellende J. de Korte-Bosman Rina en Martin Peters-de Korte Dien enjos Boone-de Korte Ada de Korte Lies en Ellen de Korte-den Toonder Aart en Janneke de Korte-Nieuwdorp Leo de Korte Forina en Piet Broer-de Korte Achterneven en -nichten Met verdriet in ons hart omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar omdat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden, mijn lieve man en onze lieve vader en opa 2 maart 1926 - f9 januari 2022 Heinkenszand: C. Rijk - de Winter Den Haag: Judith en Anton Marnix en Terra Brechje Brussel: Mary-Ann en Steve Luc Claire Jules Jef Onze dank gaat uit naar het verzorgendpersoneel van SVRZ de Koriander voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Dorpsstraat 50a 4451 BD Heinkenszand De uitvaartdienst wordt in besloten kring gehouden op zaterdag 15 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Deze dienst is op kerkdienstgemist.nl te volgen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig, maar dankbaar -Annette- Wormer, 23 mei 1937 Middelburg, 7 januari 2022 Hans Rob en Maya Maria Fatyma Arthur Lily Yasmin en Micha Jorn Henk Lineke Martin en Anja Correspondentieadres: Joost de Moorstraat 4 4335 HB Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Annette en tot condoleren op vrijdag 14 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45