12 Pieter Leendert Huibregtse Neeltje Anna Geissler-Legemaate OVERLEDEN -Piet- f Plotseling is overleden onze buurman Piet Huibregtse Wij wensen Anneke, Ilse en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Piet Andeweg Susanne Bonenkamp Johan en Anneke Schreijenberg V 7 Plotseling werd uit onze familiekring weggenomen onze broer, zwager en oom Piet Huibregtse Wij wensen Anneke en Ilse veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Middelburg:. Adrie Huibregtse t Anneke Jakobsen Westkapelle: Nel Weststrate- Huibregtse Bram Weststrate Westkapelle: Klara Huibregtse Peter Flipse Neven en nichten 7 januari 2022 We zijn bedroefd door het overlijden van onze zwager en oom Piet Huibregtse Wij wensen Anneke en Ilse veel sterkte toe. Piet in liefdevolle herinnering Ina en Wim Helma en Robby Johan Rob en Ellen Frank en Joke Biggekerke, 7 januari 2022 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Martin Schuurman Martin is vele jaren werkzaam geweest in ons bedrijf. Wij hebben hem leren kennen als een enthousiast en loyaal persoon. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. December 2021 Directie en medewerkers Zalco BV Bedroefd nemen wij afscheid van onze dierbare vriendin Nel Geissler Ruud en Pauli Hollebrandse Piet Huibregtse -Nel Middelburg, Vlissingen, 22 november 1938 7 januari 2022 Adriana Kwekkeboom- Tramper GoesP van Boven - Tramper nichten en neven Na een periode van afnemende krachten, is op de hoge leeftijd van 97 jaar overleden onze schoonzus en tante Adriana Kwekkeboom - Tramper Gehuwd geweest metJan Kwekkeboom Leintje van Waarde - Kwekkeboom David de Buck Leny Kwekkeboom - Marcusse Zij die ons in liefde zijn voorgegaan: Anna Kwekkeboom Piet Kwekkeboom Henk van Waarde Tiny de Buck - Kwekkeboom Maarten Kwekkeboom Neven en nichten Laatste woorden van afscheid Adriana Kwekkeboom-Tram per - Jaan- DINSDAG 11 JANUARI 2022 PM "Niet meer in ons midden, maar voor altijd in ons hart" Met verdriet in ons hart maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons heeft gegeven, hebben wij na een korte periode van ziek zijn afscheid moeten nemen van mijn lieve man en mijn lieve, zorgzame vader 24 september 1946 7 januari 2022 Anneke Huibregtse - Wijkhuijs Ilse Ratna Bibi vi Fleur ii De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden op woensdag 12 januari 2022. Dorpsstraat 13 4373 AC Biggekerke Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer Oud werknemer van ons bedrijf Wij denken met respecten erkentelijkheid terug aan zijn grote inzet en betrokkenheid bij ons bedrijf. Hij was ruim 38 jaar een zeer gewaardeerde werkne mer en collega, tot hij in 2007 met pensioen ging. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn echtge note en dochter. Namens de directie en personeel Minderhoud Schipper Constructiebedrijf BV Middelburg Middelburg, 10 januari 2022 Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Gerrit Geissler Annemarie Arthur Thomas Michiel Sarah Damon Henk Esther Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en Hospice Ter Reede voor hun inzet en liefdevolle verzorging. Beenhouwerssingel 9 4331 MD Middelburg Gezien de huidige maatregelen zal de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsvinden. U kunt de plechtigheid op maandag 17 januari om 13.00 uur online met ons meebeleven via https://start.memoriam.tv/QNMl-ENJl Wij zijn verdrietig door het overlijden van mijn zus en tante FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. dpgmedia ^familieberichten Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheüs 11: 28 In vertrouwen op haar Heer is onze moeder, oma en oude oma van ons heengegaan weduwe van Jan Kwekkeboom sinds 2017 Arnemuiden, 9 november 1924 Goes, 8 januari 2022 Dankbaar zijn we voor alle mooie en fijne herinneringen. 's-H.Hendrikskinderen: Jan en Jantina Kwekkeboom Kapelle: Jos en Annemarie Kwekkeboom Marjolein en Timo, Ben, Ron Peter en Michaela, Robin, Fleur Laurens, Tess, Gijs Aagtekerke: Anneke en Leo Francke Barbara en Remco Leoniek en Ronald Jolanda en Jacques, Youri Goes: Ineke en Jos van Houte Mirjam en Kenny, Teun, Suus Annelies en Maykel Josselien en Frank Correspondentieadres: Willem Zelleweg 7, 4462 AA Goes De dankdienst voor haar leven en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. De dienst is vrijdag 14 januari vanaf 13.30 uur ook te volgen via www.kerkdienstgemist.nl Protestantse Gemeente Goes. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in 'St. Maarten in de Groe' te Goes heeft ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44