Dick Krijger Johanna de Klerk-den Boeft Arianne Karreman - Moerland Dolph Jos Houweling Jacob Wisse 18 DANKBETUIGING Jenny Wagenaar van der Male Lenie/ vcwvAteche/ - de/Jonge/ Piet Clarijs Tiny Pieterse-Wielemaker Steef Hannewijk Adriana de Zwarte-de Pooter Wil Osté-Jobse IS^OVERIGE BERICHTEN Op deze wijze willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven middels kaarten, mooie woorden en prachtige bloemen die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Hollande Het is een grote steun voor ons geweest. Magda en Fons Hans en Ellie klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2022 De ontelbare kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van hebben ons een enorme steun gegeven om haar verlies te verwerken. Wij kunnen niet iedereen persoonlijk bedanken, maar willen dit op deze manier toch proberen. Peter, Alma Nicky, Davy Melissa, Lindy Koen, Dion Kapelle, 8 januari 2022 Onze hartelijke dank gaat uit naar allen die hun medeleven hebben betuigd en steun aan ons hebben gegeven in deze moeilijke üjd na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve, moedige vader, schoonvader en liefhebbende opa Dank voor het bezoek, alle lieve kaarten, e-mails en telefoontjes. Dit alles heeft ons goed gedaan. Gerda, Géraldine, Jorine, Tebbo en Siebren Januari 2022 Bij het onverwachte heengaan van onze ouders Adriaan Dingemanse <Sl Magdalena Dingemanse - de Visser zijn we verrast door mooie kaarten en warme gesprekken. Iedereen die op enige wijze heeft meegeleefd willen we hartelijk bedanken. Het deed ons goed. Kinderen Dingemanse Middelburg, januari 2022 Voor de vele blijken van belangstelling - in welke vorm dan ook - na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma, zus en schoonzus - Sjaan - willen wij u hartelijk dank zeggen. Corrie en Thijs Goudzwaard-de Zwarte Sjonnie en Maija - Fiona, Jesse Sannie de Zwarte Michiel en Jetty de Pooter Temeuzen, januari 2022 Hartverwarmend was de steun en troost van zoveel mensen, na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Wij willen u allen daar hartelijk voor danken. De mooie herinneringen zullen altijd blijven. Familie Krijger Kloetinge, januari 2022 ideN Stutten trerben tuut een wajtréCij efscktiA. Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag 8e nacht bereikbaar Telefoon 0118-623359 ZATERDAG 8 JANUARI 2022 PM Na het overlijden van Jenny werd haar vriendelijkheid en zorgzaamheid die zij uitstraalde ondanks alles nog eens overduidelijk tijdens de afscheidsdienst en de crematie. Overweldigend waren alle kaarten, woorden en andere blijken van medeleven. Dank aan iedereen die op enige wijze bij ons betrokken is geweest, dit was en is voor ons een grote steun geweest. Kees Wagenaar en Familie Grijpskerke, december 2021 Uit de vele reacties die wij ontvingen blijkt dat bij veel mensen gewaardeerd en geliefd was. Wij danken u voor uw medeleven en steun in de afgelopen maanden. Onze dank gaat ook uit naar het team van Allévo Noord-Beveland voor hun goede verzorging en mevrouw De Pagter voor haar begeleiding tijdens zijn ziek zijn. Anneke Huissoon-Toorenaar Renate en Theo Kamperland, januari 2022 Niemand staat stil bij het woord samen Maar het is een groot gemis Als samen uit je leven verdreven is. Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van het heeft ons erg goed gedaan. Goes Achiel van Assche Yvonne en Huib Quinten Jacqueline van Assche en kleinkinderen Wij willen u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven en steun na het overlijden van onze lieve vader en opa Dit heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Januari 2022 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma betuigen wij u onze oprechte dank. Piet Pieterse kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2022 We willen een ieder hartelijk danken voor het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en onze grote vriend Ina, kinderen en kleinkinderen We willen u bedanken voor het medeleven tijdens de laatste moeilijke periode en na het overlijden van onze lieve (schoon)moeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Inge en Jan Leendert en Marja Willemien en Gert Ernst en Petra en (achterkleinkinderen Voor de vele bewijzen van deelneming ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde broeder, onze oom en buurman betonen wij onze oprechte dank. Tevens danken wij u voor de vele kaarten die wij mochten ontvangen. Het is ons tot grote steun geweest. Familie Wisse Januari 2022 Slager Uitvaartzorg tlelHe Holleruuu Stetoe Slyer Alfeee. Kerklaan 17-19 4386 AL Vlissingen Overlijden melden: 0800 8192 Inlichtingen: 06 109 707 36 -slager k( www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5,4331JC Middelburg Kapellestraat 5,4351 AL Veere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 46