Te55^ Vfcn LuijTc J? Jana Carolina Peijpers - van den Berge Maria Wilhelmina Simpelaar-Lacor 17 Tessa van Luijk Nella vita, chi non risica, non risica 6 september 1987 j hl 15 januari 2022 John Lookman Ryan Nikita<fr Giel van Luijk en Elly de Jonge Ekie Dijkslag Joyce en Wesley Adriaanse-van Luijk Erin Lenie van Luijk en Wijnand van Sabben John en Jel Lookman Correspondentieadres: Menno van Coehoorngracht 41,4384 BT Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Tessa te nemen op zondag 9 januari van 15.00 tot 15.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gezien de huidige maatregelen zal de uitvaartdienst op woensdag 12 januari in besloten kring worden gehouden. Voor het bijwonen van de begrafenis, welke omstreeks 14.00 uur zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, bent u van harte uitgenodigd. •,0" Verdrietig delen wij u mee dat na een periode van afnemende krachten, toch nog onverwacht, door de Heere van ons is weggenomen, onze lieve en zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jacomina Wisse - Hoogerheijde sinds 1989 weduwe van Samuël Wisse Gapinge, Middelburg, 25 augustus 1929 5 januari 2022 's - Gravenpolder Francina Wisse Rotterdam Salina van der Hoeven - Wisse Erik van der Hoeven Kim Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Maisbaai voor de zorg en betrokkenheid. Correspondentieadres Magnoliastraat 53, 4431 DP 's - Gravenpolder De rouwdienst, wordt gehouden D.V. dinsdag 11 januari om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teelinckstraat 3 te Middelburg. Deze dienst is ook te beluisteren via: www.terhoogekerk.nl. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Uw schriftelijke condoleances en blijken van medeleven stellen wij zeer op prijs. Geen bloemen Tessa van Luijk Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder echtgenote van Johan Peijpers Brouwershaven, 7 december 1964 Philippine, 3 januari 2022 Joop Peijpers Muck Roy Baes Liselot Kaijser Sportparklaan 2 4553 BL Philippine Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar voor de goede jaren die we samen met haar mochten beleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Rie r Middelburg, 22 augustus 1923 t Vlissingen, 3 januari 2022 Lou Simpelaar John en Reginat Jackie en Bill Ruud en Ursulaf klein- en achterkleinkinderen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: R. Simpelaar, Stuvesande 8,4532 MH Terneuzen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van WVO Zorg, locatie Verpleeghuis Picassoplein.voor hun fantastische hulp en goede zorg voor Rie. God is ons een Toevlucht en Sterkte Psalm 46: 2 Met droefheid geven wij u kennis dat onverwachts door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze zus, schoonzus en tante Jacomina Wisse - Hoogerheijde weduwe van Samuel Wisse In de leeftijd van 92 jaar. Wij leven mee met de kinderen en het kleinkind. Zwijndrecht: M. den Breejen - Hoogerheijde Breda: A.P.M. Hoogerheijde - van den Berg Sint Laurens: L. Hoogerheijde - de Visser neven en nichten In liefdevolle herinnering gedenken wij hen die ons reeds eerder ontvallen zijn. Middelburg, 5 januari 2022 PM ZATERDAG JANUARI 2022 j Na een mooie vriendschap van meer dan 20 jaar, hebben wij afscheid moeten nemen van We gaan je missen Tess Wij wensen John, Ryan en de familie veel sterkte. Marina Bruel, Elisa, Jace en Els Wij zijn geschrokken van het bericht over het overlijden van Moeder van onze leerling Ryan Wij wensen Ryan, vader John, familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toe. Leerlingen Team het Springtij Middelburg, 5 januari 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45