Frans Jacobus Baert Cathrien Huissoon Cathrien Huissoon Christiaan Marinus Maarten van Zweden 16 ydnna Waïia van den Bulck - Frans - - 4nneïiet - Cathrien Huissoon Cathrien Huissoon Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van De winkel was voor haar een zinvolle invulling van haar leven. Wij mochten haar daarin bijstaan gedurende bijna 12 jaar. Matty Polderman Nelly Hubregtse Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed onverwacht is overleden, in de leeftijd van 88 jaar, mijn lieve zus en onze lieve (oud)tante 's-Gravenpolder, f Goes, 3 juli 1933 5 januari 2022 Dick Huissoon Willy Huissoon-Hubregtse (in liefdevolle herinnering) Matthieu Leonard Mitjam en Johan, Mirella, Dirk en Elin Cathrien is tot aan de meest recente lockdown werkzaam geweest in haar winkel aan de Goesestraatweg. Dankbaar zijn wij voor de trouwe klanten die haar winkel bezochten, de contacten die zij had waren voor haar heel erg belangrijk. Het is dan ook erg lastig om iedereen die met haar een band had, een persoonlijk bericht te sturen. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het ADRZ te Goes, voor de goede en liefdevolle verzorging. Wij nemen in besloten kring afscheid van Cathrien. Correspondentieadres: Dick Huissoon Eindje de Rondte 4,4416 CS Kruiningen Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekte, door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde vader, opa en overopa Sinds 21 januari 2015 weduwnaar van Jacoba Klazina van der Hart in de leeftijd van 95 jaar. Scherpenzeel: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Goes: J.M. op 't Hof - van Zweden P.H.op'tHof Jacqueline en Bart Lianne en Jan Gerbert en Rhodé Christel en Jan Gerald Peter en Jantine Leonard en Lieke M.A. Guiljam - van Zweden H.M. Guiljam Atjan en Maria Jozalien en Johan Hanneke en Jacco M. Weststrate - van Zweden J. Weststrate Jaco en Miranda Janine en Albert A.L. van Zweden J.H.P. van Zweden - Tilroe Chantal en Sander Christian en Laila Patrick en Laura en achterkleinkinderen 5 januari 2022 Correspondentieadres Langeweg 49,4431 RP 's-Gravenpolder De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. dinsdag 11 januari om 14.00 uur in de 'Adullamkerk' van de Gereformeerde Gemeente, Meezeweg 2a te Waarde. Deze dienst is op kerkdienstgemist.nl te volgen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er in de voornoemde kerk van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Jan Verwijmeren ZATERDAG 8 JANUARI 2022 PM Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten van herinnering. Verdrietig maar met mooie herinneringen nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Vogelwaarde, 23-2-1943 f Terneuzen, 6-1-2022 Kloosterzande: Piet en Winy t van den Bulck-Crombeen Monique en Johan Pierre en Kathleen Pascal en Sigrid Scotland (Can): Marian en Pol t Steijaert-van den Bulck Linda en Brian Walter en Angela Kortgene: Marie-Louise van den Bulck en Jaap Bijlsma Maria'en Ed Susanne en Alex Rotterdam: Lon van den Bulck Orahovica: Thally en Vinko t Basa-van den Bulck (Kroatië) Zoran Tomislav Boris en Jasmkjka Kristina en Matthijs Delhi (Can.): Tony en HazeU/gn den Bulck-Savoy Stacy Damon TJ. Correpondentieadres: Peter van Anrooylaan 288,4536 CK Terneuzen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Hospice Zeeuws Vlaanderen voorde liefdevolle verzorging. Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht Na een mooi en voltooid leven ging van ons heen onze vader, opa, broer en zwager weduwnaar van Johanna Pieternella Verboom sinds 2004 Terneuzen, 26 juli 1937 t Goes, 5 januari 2022 Leny en Jan Maya en Rien Elly Peter en Margriet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bep Eversdijk-Baert Maatje Goudswaard-Verboom Correspondentieadres: Ring 9 A, 4455 AC Nieuwdorp We nemen in besloten kring afscheid. We zijn het personeel van Ter Valcke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het vrij onverwachts overlijden van de eigenaresse van Textielmodehuis Huissoon en daarmee ons zeer gewaardeerde lid: Haar opgewekte en positieve houding zullen we als vereniging in dankbare herinnering bewaren. We wensen de familieleden heel veel sterke met dit verlies. Namens de Ondernemers Vereniging 's-Gravenpolder (0VS) 's-Gravenpolder, 5 januari 2022 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze altijd vriendelijke en belangstellende buurvrouw Wij zullen haar na al die jaren gaan missen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. De buren van de Goesestraatweg Families Lokers, van der Ree, Hoogerheide, van Oosten, Zuidweg, De Broekert, Aarnoutse, van der Laan, Monster, Korstanje en Braam 's-Gravenpolder, 5 januari 2022 Met verdriet en mooie herinneringen moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Neeltje Verwijmeren-Janse Kattendijke Piet (Nelly t) en Ida Zoutelande Liza (Cathrien t) en Machteld Westkapelle Kees en Debora neven en nichten 31 december 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44