COLOFON Familieberichten apg Een eigen bericht, voor elk verhaal, voor iedereen 0 19 Voor de vele blijken van belangstelling - in welke vorm dan ook - na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma, zus en schoonzus Adriana de Zwarte-de Pooter - Sjaan - willen wij u hartelijk dank zeggen. Corrie en Thijs Goudzwaard-de Zwarte Sjonnie en Marja - Fiona, Jesse Sannie de Zwarte Michiel en Jetty de Pooter Terneuzen, januari 2022 Raymond Dusarduijn De vele brieven, kaarten en warme woorden bij het afscheid van Raymond hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat hij in zijn leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Lucie Dusarduijn - Buijsse Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2022 Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten FAMILIEBERICHTEN Bij het organiseren van een uitvaart komt veel kijken. Kennisgeving is daarbij een waardevol onderdeel. Een waardevolle mededeling Meer dan 70% van de krantenlezers leest dagelijks de pagina's met familieberichten, zelfs als men weinig tijd heeft. En bijna de helft van de lezers geeft in ons lezersonderzoek aan dat deze pagina's een belangrijke reden zijn om de krant te gaan lezen. Daaruit blijkt wel hoe waardevol het delen van persoonlijke herinneringen is. Meer weten over de rol van een familiebericht in de communicatie rondom een overlijden? Bezoek Eenvoudig geplaatst Het is mogelijk om zelf eenvoudig een familiebericht te plaatsen. In slechts enkele gemakkelijke stappen komt het bericht in de krant van jouw keuze. Direct een familiebericht plaatsen? Dat kan via: familieberichten.nl. Liever hulp bij de plaatsing van een familiebericht? Dan helpen onze collega's van de afdeling Familieberichten van DPG Media graag. Zij geven ook volledige vrijblijvend advies over de vormgeving en de plaatsing van het bericht. Aarzel niet om ze om hulp te vragen. Onze collega's gebruiken hun expertise graag om een mooi persoonlijk bericht te creëren. media l|l' Y familieberichten ZV ZATERDAG 8 JANUARI 2022 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Het overlijden van een dierbare is een ingrijpende en emotionele gebeurtenis, waarbij nabestaanden allerlei zaken dienen te regelen. Het plaatsen van een familiebericht is een onlosmakelijk onderdeel van dit proces. Met een familiebericht in de krant wordt de omgeving op de hoogte gesteld van het overlijden en kan medeleven aan de nabestaanden worden getoond. Op verschillende manieren kan er een persoonlijk eerbetoon gemaakt worden. Een familiebericht is altijd op een geheel eigen, warme en stijlvolle wijze samen te stellen. dpgmedia.nl/familieberichten voor meer inzichten hierover en de zichtbaarheid van de familieberichtenpagina. DPG Media Bereikbaar op maandag t/m Afdeling Familieberichten vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur en op zondag van 13.00 tot 17.00 uur. 088-013 99 99 familieberichten@dpgmedia.nl familieberichten.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 134