2 J? J? Jana Carolina Peijpers - van den Berge Mia Snoe,p-Dtouting Arianne Karreman - Moerland Dolph Marie Louise van de Veire - Termont Willy Augustus Leon Martens Cees Delzenne Winny Delzenne-Versprille 18 OVERLEDEN Johan Peijpers DANKBETUIGING Alphons Petrus cTHaens - Fons - Annie Lensen-Jonkman Tonny van Roo Henk Cijsouw Paul Reijns Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder echtgenote van Brouwershaven, 7 december 1964 Philippine, 3 januari 2022 Joop Peijpers Muck Roy Baes Liselot Kaijser Sportparklaan 2 4553 BL Philippine Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. De ontelbare kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van hebben ons een enorme steun gegeven om haar verlies te verwerken. Wij kunnen niet iedereen persoonlijk bedanken, maar willen dit op deze manier toch proberen. Peter, Alma Nicky, Davy Melissa, Lindy Koen, Dion Kapelle, 8 januari 2022 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Theo en Wilma Persijn en Carola Lotte Femke 8 januari 2022 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de belangstelling en het medeleven betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootvader, en overgrootvader Gizelle Martens - de Maaijer Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sas van Gent, januari 2022 Zo kort na het overlijden van onze pa en opa moesten wij ook afscheid nemen van onze ma en oma Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook. Alle lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons bij de verwerking van dit grote verlies. Cees en Ingrid Ab en Manita Winanda en Remco Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2022 ZATERDAG 8 JANUARI 2022 ZV Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de getoonde belangstelling, het medeleven en de hartverwarmende steunbetuigingen die we hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze fantastische moeder en omi Uw steun, in welke vorm dan ook, heeft ons goed gedaan. Riny Snoep Jürgen en Monique Melissa en Giancarlo Mark en Joyce Breskens, januari 2022 Uit de vele reacties die wij ontvingen blijkt dat bij veel mensen gewaardeerd en geliefd was. Wij danken u voor uw medeleven en steun in de afgelopen maanden. Onze dank gaat ook uit naar het team van Allévo Noord-Beveland voor hun goede verzorging en mevrouw De Pagter voor haar begeleiding tijdens zijn ziek zijn. Anneke Huissoon-Toorenaar Renate en Theo Kamperland, januari 2022 Niet meer in ons midden Maar voor altijd in ons hart Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn echtgenoot, onze zorgzame vader en lieve opa Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan tijdens deze verdrietige periode. Gusta d'Haens-Serrarens, kinderen en kleinkinderen Graauw, januari 2022 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor uw meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse (over)oma Uit de vele mooie kaarten hebben we gemerkt dat ze bij veel mensen geliefd was. Dat deed ons erg goed. Kees Lensen Kinderen en (achter)kleinkinderen Axel, januari 2022 In ons verdriet om het heengaan van mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader en trotse opa oje^ mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Nellie de Reus-Verberkmoes Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2022 Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van mijn man en vader betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder versterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dat grote verlies. Moge Tonny lang in onze herinnering blijven voortleven. T. van Roo - van den Bussche Gino Sluis, januari 2022 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze vader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Henny en Joke Cijsouw-Roskam Ineke en Rudi Crombeen-Cijsouw Kleinkinderen Axel, januari 2022 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze pa, schoonpa en opa Annie Lia en Rudy, Fabienne Daniëlla en Carlo, Alysha, Nathalie Kloosterzande, januari 2022

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 133