r Ontdek de voordelen van de PZC app Speciaal voor abonnees Maak gebruik van alle abonneevoordelen met de PZC app l^pzc Q O Wij vinden het belangrijk om u op de hoogte te houden van alles wat er speelt. Dit doen we via de papieren krant, maar omdat het nieuws tegenwoordig erg snel gaat, brengen we ook veel extra nieuws via de PZC app. Dit nieuws vullen we aan met video's, liveblogs en live-uitzendingen van belangrijke gebeurtenissen. Ieder moment van de dag vindt u er het laatste nieuws uit uw eigen en omliggende regio's, maar natuurlijk ook nationaal en internationaal nieuws. Daar kunt u op vertrouwen! Ronald van Geenen, hoofdredacteur fe9° r- m Van lachertje naar realistische optie: gasloze wijk Malta in Zierikzee'Het kan' Breaking news, liveblogs en reportages Bij grote en bijzondere nieuwsgebeurtenissen houden we u ook live op de hoogte. Stel uw voorkeuren in en ontvang een melding wanneer er belangrijk nieuws is. Exclusieve video's op het gebied van nieuws, sport entertainment Met video's bieden we meer achtergronden zodat u nog beter op de hoogte bent van wat er speelt. Overal de meest actuele en accurate weersverwachting Met de PZC app weet u precies wat voor weer het wordt op uw locatie. U vindt er het weerbericht van vandaag en de weersvoorspelling tot 14 dagen vooruit. Onbeperkt toegang tot Premium artikelen Naast de online artikelen die voor iedereen toegankelijk zijn, zijn er ook premium artikelen, met o.a. columns, reportages en spraakmakende interviews, waar alleen abonnees toegang toe hebben. Onbeperkt toegang tot oneindig veel puzzels en spellen Als abonnee heeft u gratis toegang tot alle puzzels, spellen en quizzen. Welke puzzel ook favoriet is, u vindt ze allemaal in de app: sudoku's, woordzoekers, kruiswoordpuzzels, cryptogrammen en meer. Praatmee Gebruik de PZC app om snel en eenvoudig te reageren op artikelen en columns. Uw mening is belangrijk voor ons. Goal Alert Met Goal Alert krijgt u direct een video van de goals van uw favoriete club uit de Eredivisie of Eerste Divisie. Scan de QR-code en download de app. Log in om gebruik te maken van al uw abonneevoordelen. Is uw abonnement nog niet gekoppeld aan uw account? Regel het makkelijk in 1 minuut! Wij houden u altijd op de hoogte! 14:38 .lil T [T Reacties op persconferentie Kwelgeest McAteer: 'De manier waarop de kabinet: 'Ik raak het arrogante Van Gaal spoor bijster' over tegenstanders sprak, zmde ons niet' Home Net binnen Sport Algemeen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 131