apg \3Mda JB vwvi-t£semben Laatste woorden van afscheid Y 17 DANKBETUIGING Verdrietig zijn we om het overlijden van onze zwager en oom Lou Davidse Wij wensen onze zuster Nellie en (klein) kinderen veel sterkte met dit verlies. Bram Vader Betsie Vader - Geschiere Sjaan Kosten - Vader en allen die ons zijn voorgegaan Neven en nichten Middelburg, 3 januari 2022 Aangepast bericht Al 45 jaar niet meer uit onze familie te denken... Lieve LENY, Dankjewel voor je jarenlange hartelijkheid, humor, eerlijkheid en gezelligheid. We zullen je missen. Familie Buijsrogge Mijn lieve man Marcel Willemsen is op 3 januari 2022 plotseling overleden. Esther Willemsen-van Belzen Sherayvo van Belzen Jemairo van Belzen Crematie zal in besloten kring plaats vinden. Correspondentieadres: Essenlaan 17 4334 BL Middelburg Belangrijk is niet de weg die je gaat, maar het spoor datje achterlaat. Wij danken u allen heel hartelijk voor het medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder V De kaarten, brieven, bloemen en woorden van sympa thie en troost hebben ons gesteund en ons doen beseffen dat ze geliefd was en gewaardeerd werd. De aandacht en aanwezigheid bij de afscheidsbijeen komst heeft ons gesteund om het verlies een plek te geven. Een speciaal woord van dank aan iedereen die haar jaren lang met een telefoontje, bezoekje etc. hebben verblijd. Weet dat dit door ons zeer is gewaardeerd. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, januari 2022 familieberichten FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media 11 PM VRIJDAG 7 JANUARI 2022 COLOFON i familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45