Ronaldus Carolus Camiel Cuelenaere Margaretha Vermue Laatste woorden van afscheid apg ffl. OVERLEDEN ij£ Lou Davidse Ronald Willy Bracke 17 - Griet - 21-11-1930 103-01-2022 Janny de Jonge Je was net met pensioen en had nog zoveel willen doen. Eindelijk was daarvoor de tijd, na al het werken vanaf toen. Je gezin, de koeien en de boerderij dat was je leven. tot het einde ben je daar gelukkig ook verbleven. Maar het laatste hoofdstuk dat nog kwam, dat blijft voor altijd onbeschreven. Hij zat nog vol plannen voor jaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze lieve (schoon)papa en lieve opa. echtgenoot van Marleen de Regt CO 22 juni 1984 Biervliet, t Philippine, 14 augustus 1957 4 januari 2022 Philippine: Marleen Cuelenaere-de Regt Terneuzen: Manon, Peet Maud Terneuzen: Bianca Roy tfz Correspondentieadres: Spanjaardsweg 5 - 4553 PA Philippine Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Ivy Finn Zandstraat: Robin Anne in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid in ons hart omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat onverwacht is overleden mijn dierbare zus, schoonzus en onze lieve tante en oudtante 28 september 1928 Ovezande f 4 januari 2022 N. Gielleit - Vermue M.M. Gielleit Neven en nichten Correspondentieadres: Uitvaartzorg van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder De uitvaartdienst en de begrafenis zullen FAMILIEBERICHTEN ZV DONDERDAG 6 JANUARI 2022 Dankbaar dat hij niet meer hoeft te strijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn man, vader en schoonvader, opa en overgrootvader. Sinds 17 mei 1957 getrouwd met Nel Davidse - Vader Jacquelien Velberg - Davidse Jerry Velberg Timothy Tess Beverley en Rens Jan Davidse Matty Davidse - Gunst Rikki Kristian Sharina en Richard, Nissa Yolinda en Jesse Nico Davidse Marleen Davidse - Eist llja Lonneke Max en Dagmar Thomas Petra Davidse Jan Francois Ymke Jilt en Daphne Correspondentieadres: Fazantenhof 84,4332 XT Middelburg Hierbij willen wij de medewerkers van de thuiszorg WVO en 't Gasthuis bedanken voor de goede zorgen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. De dienst is op 10 januari vanaf 12.00 uur te volgen via https://start.memoriam.tv/5M05-64H9 Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te zien. Rustig uit het leven weggegleden ons ma en oma Ovezande, 15-10-1932 t Koewacht, 4-1-2022 Liesbeth en Pally Ingrid -in herinnering- Francien en Yordy - Mila, Mathéus, Moos, Samuel Simone en Querijn - Quinn Yvonne -in herinnering- Joery Merijn en Artha - Cathalena, Diaz Marianne en Jerry Kez en Merel Christianne en Jos Martje en Joris Lieke Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder T.a.v.: Mw. de Jonge Hughersluys 37, 4536 HM Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van woon zorgcentrum 'De Lange Akkers'en Thuiszorg Hulst, voor alle goede zorgen. Met grote verslagenheid hebben wij het nieuws vernomen van het overlijden van onze oud-collega Wij herinneren hem als een vrolijke en opgewekte man. Altijd bereid iets extra's voor zijn collega's te doen. Ook voor een praatje en een kwinkslag was je bij Willy aan het juiste adres. Wij zullen hem missen en wensen zijn vrouw Lizet en hun (klein)kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Management en medewerkers ICL-IP Terneuzen BV Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media 11 familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 54