iïj apg "M Margaretha Vermue 17 Lou Davidse Y3 Tim yermeukr-Sakp LENA MARIA VEERMAN - TEN BRINK P - Griet - Lou Davidse Verdrietig, maar wetend dat het zo goed is, neem ik afscheid van mijn Leny echtgenote van Jan Veerman in de leeftijd van 79 jaar. Ineke Udo en Louise Imre en John Kayleigh en Rik Correspondentieadres: Uitvaartzorg Van der Hooft Schoorkenszandweg 8B, 4431 NC 's-Gravenpolder De herdenkingsdienst en crematie hebben in besloten kring plaatsgevonden. - condoleances uitsluitend schriftelijk - Al 45 jaar niet meer uit onze familie te denken... Lieve LENY, Dankjewel voor je jarenlange hartelijkheid, humor en gezelligheid, humor, eerlijkheid en gezelligheid. We zullen je missen. Familie Buijsrogge 1 FAMILIEBERICHTEN 1 Laatste woorden van afscheid Yfamilieberichten in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid in ons hart omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat onverwacht is overleden mijn dierbare zus, schoonzus en onze lieve tante en oudtante PM DONDERDAG 6 JANUARI 2022 21-11-1930 103-01-2022 Dankbaar dat hij niet meer hoeft te strijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het heengaan van mijn man, vader en schoonvader, opa en overgrootvader. Sinds 17 mei 1957 getrouwd met Nel Davidse - Vader Jacquelien Velberg - Davidse Jerry Velberg Timothy Tess Beverley en Rens Jan Davidse Matty Davidse - Gunst Rikki Kristian Sharina en Richard, Nissa Yolinda en Jesse Nico Davidse Marleen Davidse - Eist llja Lonneke Max en Dagmar Thomas Petra Davidse Jan Francois Ymke Jilt en Daphne Correspondentieadres: Fazantenhof 84,4332 XT Middelburg Hierbij willen wij de medewerkers van de thuiszorg WVO en 't Gasthuis bedanken voor de goede zorgen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. De dienst is op 10 januari vanaf 12.00 uur te volgen via https://start.memoriam.tv/5M05-64H9 Na een periode van afnemende gezondheid is onze broer en zwager overleden in de leeftijd van 97 jaar echtgenoot van Nel Vader Nico en Bep, Sjaan, Pim en Thea, Bram en Nel, Bernhard, Adri en Matty en allen die ons zijn voorgegaan. Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Middelburg, 3 januari 2022 De strijd is gestreden, jouw pijn is voorbij Ik probeerde te helpen, maar stond er zo machteloos bij Je vechtlust was enorm, je werd alleen zo moe Onze liefde is voor eeuwig en nemen je overal mee naar toe Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve (schoon)moeder en fantastische oma Rotterdam t Goes 7 mei 1950 3 januari 2022 Rob Natasha en Michel Justin Romy en Boaz Patrick en Miranda Deniseen Shandor, V Cheyenne en Albin Djenahro Onze speciale dank aan het ADRZ team, afd. D te Goes, voor hun flexibiliteit, inzet en goede zorgen. Correspondentieadres: p/a Marea Uitvaart, Majoorwerf 5,4374 CA Zoutelande De afscheidsbijeenkomst zal op zaterdag 8 januari 2022 in besloten kring plaatsvinden. media l|l' Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel -■** een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. - f, 28 september 1928 Ovezande f 4 januari 2022 N. Gielleit - Vermue M.M. Gielleit Neven en nichten Correspondentieadres: Uitvaartzorg van der Hooft Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder De uitvaartdienst en de begrafenis zullen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45