Pieter Snoep Willem Jan Glerum Wim Glerum Aart Barend Wondergem TlwtdoM/HllfMfolhefcesifo Qast-van Difo QoMmQast-wuv Qyk/ 16 Aart Wondergem OVERLEDEN 'want Ik moet heden in uw huis vertoeven Onverwacht is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Wim Biezelinge t Goes 16 februari 1936 3 januari 2022 Sinds 7 maart 2021 weduwnaar van Jo Glerum - Verheule Ondanks het intense gemis de afgelopen 10 maanden overheerste zijn dankbaarheid over het 65 jaar samenzijn met zijn lieve vrouw. 22 juni 1960 Jaap enAaije Willem Jan Marijn en Martine Afke Peter en Désirée Joëlle Wuis Jan en Jessica Jens Jort Biezelingsestraat 59E 4421 BP Kapelle Pa is thuis, waar vrijdag 7 januari van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. De herinneringsdienst zal op zaterdag 8 januari in besloten kring plaatsvinden. De begrafenis zal om plm. 11.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Biezelinge, waar u welkom bent om een erehaag te vormen en daarna aan te sluiten bij de rouwstoet. De herinneringsdienst kunt u meebeleven om 10.00 uur op: http//kerkdienstgemist.nl Kapelle-Biezelinge-Eversdijk Met veel verdriet geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van onze broer F.L. Glerum J.P. Glerum Met veel verdriet hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wim Glerum Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies Ste Savine (Fr): Ma Marcusse - Verheule Wolphaartsdijk: Kees Tineke Verheule - Kopmels Wolphaartsdijk: Niek Mattie Verheule - Deurloo Neven en nichten En allen die hem zijn voorgegaan God is liefde, en wie in de liefde blijft, blijft in God en God in hem 1 Johannes 4:16b Door zijn Heer en Heiland Thuisgehaald mijn innig geliefde man, onze liefdevolle en altijd zorgzame vader en opa 9 februari 1951 - Oostkapelle - 3 januari 2022 Wilma Wondergem-Janisse Bart en Arnold Willeke en Wim Joeri Renate en Philip Femke, Gijs, Bart Rozenlaan 2 4356 JL Oostkapelle De Dankdienst voor zijn leven zal maandag 10 januari in besloten kring worden gehouden. De dienst is vanaf 11.00 uur te volgen via www.kerkdienstgemist.nl, keuze Zionskerk Oostkapelle. Om 12.30 uur wordt Aart begraven op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Ieder die bij de begrafenis aanwezig wil zijn is daarvoor, met inachtneming van de geldende regels, van harte uitgenodigd. Verdrietig zijn wij, nu na een moedig gedragen ziekte is overleden, onze lieve broer, zwager en oom We wensen Wilma, kinderen en kleinkinderen Gods troost toe Oostkapelle Hannie Verton-Wondergem Jan Verton Middelburg Piet Wondergem Nel Wondergem-Speelman Deventer Tonny Bogaards-Wondergem Wim Bogaards Oostkapelle Ankie Grootenboer-Wondergem Goof Grootenboer Oostkapelle Ria den Hollander-Wondergem Wim den Hollander in herinnering Almere Thea Tasma-Wondergem Reinder Tasma Vrouwenpolder Johan Wondergem nichten en neven In vol vertrouwen op zijn Heer en Verlosser is ingeslapen onze geliefde zwager en oom Aart Wondergem Jezus leeft, nu is de dood ons een ingang tot het leven. Welk een rust in stervensnood zal dit woord ons harte geven. Gij, o Heiland, Gij alleen, Gij zijt onze troost alleen! Gezang 62:4 Piet en Corrie Westerbeke-Janisse Maaike en Jan; Netty en Henk; Willemijn en Abco; Jakob en Ingrid, Jasmijn en Rick. Westkapelle, 3 januari 2022. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Aart Wondergem Aart was lid en oud-bestuurslid en jarenlang actief als ring- en sjezenrijder. We verliezen in hem een vakkundige vervaardiger van al onze pollepels. We wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Oostkapelse Ringrijders Vereniging Tot ons verdriet hebben we na een mooi, creatief leven afscheid moeten nemen van Dorien, mijn partner en mijn zus. weduwe van Ad Gast 12003 's-Gravenhage, t Brouwershaven, 27 juni 1937 1 januari 2022 Wim van de Zande Ineke en Jan Jaspers-van Dijk Schuitkade 5 4318 EH Brouwershaven Er wordt in besloten kring afscheid genomen van Dorien. Verdrietig zijn wij door het overlijden van De partner en steun en toeverlaat van (schoon)vader en opa, na het overlijden van onze moeder. Robbert Jolanda Mark Aleksandra Lieke Floris Jara Nikita Emmelie De Heere heeft op Zijn tijd van ons weggenomen mijn geliefde en zeer zorgzame man en onze liefhebbende vader en opa Wolphaartsdijk, 8 april 1927 Goes, 2 januari 2022 Goes: Leintje Snoep-van Keulen Gent (B.)Cobie Waddinxveen: Wil Marian en Irene Tom, Joep Elsa Erik-Jan en Inger Goes: Rien en Elly Haarlem: Heieen en Harry Middelburg/de Koog Texel: Laura en Kees Correspondentieadres: Dokstraat 5, 4331 HK Middelburg Er is D.V. gelegenheid tot condoleren op maandag 10 januari van 13.00-13.30 uur in de Sionkerk, Louise de Colignylaan 177, Goes. Vanwege de Covid-19 maatregelen vinden de rouwdienst en de begrafenis in beperkte kring plaats. De dienst is, eveneens op maandag 10 januari, vanaf 13.45 uur te volgen via www.gergemgoes.nl Lucas 19:5b DONDERDAG 6 JANUARI 2022 PM Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44