UW HUIS BLIJFT UW THUIS Ontdek onze nieuwe promotie4 25 I Er zitten bij het ook. Die bevlogenheid is wel es sentieel geweest voor mijn loop baan." Het is een eigenschap die zich bij de artiest Typhoon niet alleen be perkt tot het podium. Ook in het tv-werk voor The voice of Holland spat het enthousiasme er bij zowel hem als medecoach Maan vanaf. Hij lacht als in dit verband zelfs de term ADHD valt. ,,Dat zal vooral op mijn conto komen. Toen ik de eerste afle vering terugzag, dacht ik ook 'wat doe je allemaal, wat zég je toch?'. Dat heb ik ook als ik beelden van mezelf op het podium terugzie, dan denk ik 'hoe kun je zó dansen?'. Het betekent wel dat ik dan volledig mezelf ben.'' De twee nieuwe coaches zijn vanaf vrijdag te zien in de reguliere uitzen dingen op RTL 4, en op Videoland met het daarvan afgeleide The Come back Stage. Daarin begeleiden ze de afgevallen talenten die ze hebben op gepikt uit de blind auditions, de battles en de knock-outs. Na een on derlinge wedstrijd stromen twee van hen weer in bij de kwartfinales van The Voice. ,,Het voordeel voor Maan en mij is dat wij tijdens de blind audi tions wel gewoon kunnen kijken. Wij zien dan of iemand zo nerveus is dat hij of zij daardoor die paar noten mist, waardoor Glennis Grace of Waylon net niet draait. Zonder iets te verraden, er zitten bij onze groep wel enkele kandidaten die goed genoeg zijn voor de finale. Een finaleplek zou voor ons het summum zijn.'' Net als Maan zou Typhoon ooit best zelf in een coachstoel willen zit ten. ,,Dat zou ik geweldig vinden, ik zou liegen als ik zeg dat dat niet zo is. Ik ben onder de indruk van de vier coaches die er nu zitten, hoe zij met een enkel woord al een deelnemer kunnen motiveren. Petje afvoor hoe zij dat doen, het is echt een vak. Ik zie The Voice Comeback Stage als een uni versiteit waar Maan en ik leren van de coaches. Wij hebben als voordeel dat we vers zijn, nog geen filter heb ben van een paar jaar coachervaring. Wij storten ons er voor 100 procent in en brengen daardoor ons enthou siasme goed over.'' Hij lacht weer. ,,Al maakt dat ook dat we na een draaidag volledig gesloopt zijn.'' onze groep kandidaten die goed genoeg zijn voorde finale Met een S200 traplift '*f£* m The voice of Holland, vrijdag om 20.30 uur, RTL 4. The Voice Come back Stage is te zien bij Videoland - Typhoon GO DONDERDAG 6 JANUARI 2022 Zangeres Maan en rapper Typhoon gaan afvallers van The Voice coachen om hun een tweede kans te geven. foto videoland reddot winner 2021 Uw huis is niet zomaar een huis. Het is een vat vol herinneringen. Het groeide met u, uw gezin en de steeds veranderende omstandigheden mee en kan dat ook in de toekomst blijven doen. De trapliften van TKE, eerder bekend als thyssenkrupp, werden namelijk ontwikkeld om u maximale onafhankelijkheid te bieden in uw dagelijkse routine. Zo kan uw huis nog heel lang uw thuis zijn. Meer informatie over product of actie? Bel 0800-5003 of ga naar wvwv.trapliften.nl •Actie onder voorwaarden, zie trapliften.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 25