COLOFON Familieberichten Wim Poppe 13 Peter Remijn Elien Maljaars Aart Gillesse Patricia Lippens Peter Remijn Elien Maljaars-Jasperse Na een lange strijd tegen Covid19 is van ons heen gegaan onze zwager en oom Kees Moelker echtgenoot van onze zus en schoonzus Cathy. Wij wensen haar, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Soest: Ko Bakker t Kobi Bakker-de Kraker t Biezelinge Jan Bakker t Jopie Bakker-Bramsen Lommei (B): Riet Snoep-Bakker Peter Snoep 's Heer Arendskerke Adri Bakker t Coby Bakker-Bliek 's Heer Arendskerke Leni Dekker-Bakker Jos Dekker Kapelle Nellie de Witte-Bakker John de Witte t Neven en nichten. 10 juli 1936 Vlissingen 3 januari 2022 sinds 22 mei 1995 weduwnaar van Truus Gillesse Ronald en Monique Devika en Tim Nando Brenda en Huub Vince Correspondentieadres: Chopinlaan 33,4384 JG Vlissingen Zij die persoonlijk afscheid willen nemen van Aart kunnen dit doen op donderdag 6 januari van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. We nemen, naar de wens van Aart, afscheid in besloten kring. 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen van waar ik dagen nacht des Hoogsten bijstand wacht. Verdrietig dat we hem moeten missen, maar dankbaar dat een moeizame laatste weg is geëindigd, delen wij u mee dat God tot zich heeft genomen, onze dierbare vader, opa en overopa 13 maart 1930 12 januari 2022 weduwnaar van Jannie Poppe-Meulpolder 110 januari 2010 Oostdijk: Sjaak en Marja Mariska en Collin, Ilona, Anouk Wendy en Stefan, Christa, Jelmer Jolanda en Ramon Yerseke: Cor en Corrie Jessica en Ben, Lotte, Sanne Wilco en Linda, Jimm Goes: Wim en Janet Marjo in liefdevolle herinnering Wilbert en Karin Marije en Arne, Lynn Vreijenpolderstraat 4-A, 4415 AH Oostdijk We nemen in besloten kring afscheid. U kunt de dankdienst voor zijn leven met ons meebeleven op vrijdag 7 januari om 14:00 uur via kerkomroep.nl Kies voor Gereformeerde kerk Yerseke. Uw condoleance graag schriftelijk. Onze bijzondere dank gaat uit naar Buurtzorg en Ter Valcke voor de goede zorgen. Laatste woorden van afscheid dpgmedia Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten PM WOENSDAG 5 JANUARI 2022 Een goed mens, een levensgenieter, ons maatje door dik en dun, mijn lieve man, onze lieve papa en opa heeft ons te vroeg verlaten. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van 's-Heer Arendskerke, 9 juni 1951 f Terneuzen, 2 januari 2022 echtgenoot van Hulst: Breda: Castricum: Breda: Patricia Karlijn en Silvester Finn, Sky Babbeten Richard Lieve Esmé en Olivier Laurine, Isabeau Koekoeksbloem 20,4561 TL Hulst In verband met alle huidige maatregelen zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid van hem te nemen. Wij hopen op uw begrip hiervoor. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze jongste broer, zwager en oom Marianne Ko f en Riet Corrie en Rinus Leon en Anneliese Tineke en Piet Neven en nichten Wij wensen Patricia, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Wij wensen Wim, de kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens bestuur en leden van de Koudekerkse Ringrijders Vereniging De Diaconie van de Protestantse Gemeente Koudekerke heeft met verdriet kennis genomen van het overlijden van Dankbaar denken wij terug aan het vele werk, dat Elien voor onze kerk en gemeente heeft gedaan. Wij wensen haar familie veel sterkte, Gods nabijheid en troost toe. Namens de leden van de Diaconie, Wim Louwerse. FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. 'familieberichten Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45