Nely Maranus-Koene Nely Maranus - Koene Nely Maranus-Koene CJ. (Kees) Moeleker 12 OVERLEDEN Jacomina Adriana de Kam - de Visser Adriana Hoogstrate-Walraven Toon van Beek Achter elke traan van verdriet schuilt de glimlach van herinneringen Verdrietig en heel plotseling hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder t Soes, 03-01-2022 Aagtekerke, 15-04-1944 echtgenote van Si II is Maranus T 2012 Dordrecht: Paulien Ruben en Kimberly, James Ferdi en Cynthia 0 Aagtekerke: Bram en Tamara Björn, Maud, Youri Aagtekerke: Elena en Chris Bo, Jur Delft: Erik en Reshma Correspondentieadres: Blumstraat 2 4363 AX Aagtekerke De herdenking vindt plaats in besloten kring op vrijdag 7 januari. Omstreeks 14:45 uur kunt u, indien gewenst, wel aanwezig zijn op de begraafplaats in Aagtekerke. Uw condoleances ontvangen wij graag schriftelijk. Verdrietig zijn wij door het zo plotseling overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante Ina van Flierenburg-Koene Louis van Flierenburg Marco, Simone en kinderen Wij zijn geschrokken en verdrietig door het plotseling overlijden van onze schoonzus echtgenote van onze broer en zwager Gillis Maranus (overleden 16-3-2012) Wij wensen kinderen, (achter)kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe de komende tijd Piet Maranus Jozien Maranus-Louws (in herinnering) Jan Maranus Corrie Maranus-Suurmond Paulien Eversen-Maranus Jaap Eversen Zoetje Dekker-Maranus Joost Dekker (in herinnering) Simon Maranus Ina Maranus-Lorier Toon Maranus Mar ja Maranus-van Iersel Neven en nichten Nely Maranus Mientje Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede zorgen die wij van haar hebben mogen ontvangen, delen wij u mede dat is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder en trotse oma sinds 26 mei 1981 weduwe van Adriaan Hoogstrate in de gezegende leeftijd van bijna 96 jaar. Marijke en Lex Monique Patricia en Sander Cathrien en Theo David en Suzanne Marieke en Wouter Timo Dirk Jan W. en Monique Mark en Marjolein Denise en Kevin Richard en Larissa en achterkleinkinderen Wij willen al het personeel en vrijwilligers van verzorgingshuis SVRZ-Compagnieplein 6, Middelburg bedanken voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Sportlaan 2 4561 KZ Hulst email: jwhoogstrate@gmail.com De afscheidsbijeenkomst en begrafenis vinden i.v.m. de coronamaatregelen in besloten kring plaats. Tot onze droefheid nam de Heere uit onze familiekring weg, na een ernstig ziekbed, onze geliefde broer, zwager en oom Echtgenoot van C.M. Moeleker-Bakker De Heere troostte en sterke Katie de (klein-)kinderen en verdere familie. 's-Gravenpolder: A. Verdonk - Moeleker C.A. Verdonk Geldermalsen: F.H. van Aalst Moeleker(*) G. van Aalst Vlissingen: C. Weug - Moeleker G.W. Weug Borssele: C. Witte - Moeleker M. Witte Kruiningen: M. Poortvliet - Moeleker M.L. Poortvliet 's-Gravenpolder: M.3. Moeleker W.P. Moeleker - van den Bos 's-Gravenpolder: A.J. Pieper - Moeleker J. Pieper Wijken Aalburg: J.M. Hoekman - Moeleker J.C. Hoekman Neven en nichten In liefdevolle herinnering) WOENSDAG 5 JANUARI 2022 PM Voor ons onverwachts is overleden onze vriendelijke buurvrouw Zij nam jarenlang haar eigen plekje in in onze straat. We wensen de familie veel sterkte bij het verlies van hun moeder en oma. De buren: Ko en Pia Blaas Johan en Bets Brakeboer Piet (in herinnering) en Ma Dekker Vincent en Sary van Duin Leen en Marleen Geluk Kees en Hannie de Nooijer Aagtekerke, 4 januari, 2022 De liefde is zo sterk als de dood, niemand houdt de liefde tegen. De liefde lijkt op een vuur, een vuur dat hevig brandt. Geen zee of rivier kan de liefde blussen, want de liefde houdt nooit op. Hooglied 8:6-7 Tot ons verdriet is vlak na haar 100ste verjaardag overleden onze lieve moeder, oma en overgroot oma echtgenote van Klaas de Kam 113-2-1999 Sint Laurens 8 december 1921 Oostkapelle 3 januari 2022 Aagtekerke: Ina en Guus de Bruijn - de Kam Gravelbourg (Canada): Jacqueline en Fred Assen: Jörgen en Marjolein Karlijn, Jette Grijpskerke: Kees in herinnering en Hubrechta de Kam - Passenier Patrick in herinnering Sint Laurens: Marijke en Geert de Heer - de Kam Amsterdam: Middelburg: Rozemarijn en Hazbin Ramses, Renzo, Rafael Madelief en Wissem Dalila, Kamilya, Tijm Correspondentieadres: Vronesteijn 8,4356 AE Oostkapelle Het afscheid vindt plaats in kleine kring op zaterdag 8 januari om 10.30 uur en is te volgen via kerkdienstgemist.nl/Zionskerk. We begraven haar om ongeveer 11.30 uur op de begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. We zijn dankbaar voor alle goede zorgen, betrokkenheid van het Team Veere-Noord van Zorgstroom. Met verslagenheid hebben wij vernomen dat op 64-jarige leeftijd geheel onverwacht is overleden de vader van onze schoondochter Bianca We wensen Wilma, Sandra, Stefan, Bianca, Sander en kinderen heel veel sterkte. Kapelle Peter en Corrie Butler Goes Richard en Vera, Jace, Dean

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44