12 Grietje Baas -van Belzen Jan Marinus Blok Cornelis Johannes Moeleker Ruud Coers Ruud Coers Cor Eduard van den Bulck -Cor- Leendert Willem van Nieuwenhuyzen OVERLEDEN Jan Kees TRINSEO TRINSEO Ruud Coers Ruud Coers Heden overleed, zacht en kalm, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader sinds 5 december 2018 weduwnaar van Irma Anna Joseph van den Bulck-de Groene Terneuzen, 2 mei 1937 Terneuzen, 30 december 2021 Jolanda Mark Wolfert-van den Bulck Stefanie Yuri, Fenna Angela Yassin, Matiu, Norah Sonja Mario Snoeck-van den Bulck On%e dank gaat uit naar alk medewerkers van Bachten Dieke voor de %org aan Cor. Correspondentieadres: Valeriaanstraat 29, 4537 DD Terneuzen Het afscheid van Cor zal in besloten kring plaatsvinden. -Leen- DINSDAG 4 JANUARI 2022 ZV Heden nam de Heere van ons weg mijn schoonzus en onze tante Amemuiden: G. van Belzen-Poortvliet J. van Belzen (in herinnering) Neven en nichten Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. Terneuzen, 29 december 1942 t Axel, 29 december 2021 Lea Blok-de Caluwé Correspondentieadres: Singelweg54,4571 KG Axel Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van zorgcentrum De Vurrsche en dokter Luc voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring. I.p.v. kaarten Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 31:16a Met droefheid geven wij u kennis, dat door de HEERE is weggenomen, mijn innig geliefde man, onze vader, opa en overopa in de leeftijd van 74 jaar. echtgenoot van C.M. Moeleker-Bakker Gawege: Jolanda en Jan Meeuwsen-Moeleker Waarde: Dianne en Benny de Leeuw-Moeleker Waarde: Hans en Lydia Moeleker-Goud Waarde: Marianne en Corné Goud-Moeleker Kruiningen: Marco en Evelien Moeleker-Steenpoorte Gawege: Carolien en Jos van Iwaarden-Moeleker Oostdijk: Rien en Cindy Moeleker-Weber Klein- en achterkleinkinderen 2 januari 2022 Groene Kruisstraat 23,4414 AL Waarde De begrafenis zal in besloten kring op D.V. vrijdag 7 januari om 10.00 uur plaatsvinden. U kunt de rouwdienst volgen via kerkdienstgemist.nl kiezen voor Gereformeerde Gemeente Waarde. U kunt de begrafenis bijwonen vanaf 11.00 uur op de begraafplaats te Waarde. Graag alleen schriftelijke condoleances. Geen bloemen Geen toespraken Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het zo plotseling overlijden van onze gewaardeerde medewerker Wij verliezen in Ruud een zeer gewaardeerde en enthousiaste collega die zijn werk als MRO Sourcing Manager met veel plezier en toewijding uitvoerde. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, naaste familieleden en vrienden veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers van Trinseo Netherlands B.V. Met diepe verslagenheid hebben we kennis moeten nemen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Wij zullen Ruud herinneren als een collega met passie voor zijn vak, die ons met raad en daad en altijd met een lach terzijde stond - en bovenal als een groot levensgenieter! Wij wensen zijn vrouw Frederique, zijn kinderen Lotte, Esmee en Fiene, zijn familie en vrienden heel veel sterkte met het verlies te verwerken. Ruud, we gaan je enorm missen. Namens Trinseo Global Procurement Team, Mark van den Eijkel Maschal Weeland Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotse overlijden van Ruud was een trouw lid van MHC Olympia in de rol van commissielid, bestuurslid, speler en trotse vader langs de lijn. We gaan zijn guitige blik en gulle glimlach enorm missen- We wensen Frederique, Lotte, Esmee, Fiene, de familie en al zijn vrienden heel veel sterkte met dit enorme verlies. Alle leden, ouders verzorgers, oud-leden en vrijwilligers van Mixed Hockey Club Olympia Wij zijn enorm verdrietig na het overlijden van Onze oud-teamgenoot, laatste man en aanvoerder. We gaan zijn enthousiasme en positieve energie enorm missen. Wij wensen Frederique, Lotte, Esmee, Fiene, de familie en al zijn vrienden, ontzettend veel sterkte met dit enorme verlies. Veteranen en oud-veteranen van Mixed Hockey Club Olympia De Heen, 1 maart 1941 Leven is eindig, echte liefde niet. We staan nooit echt stil bij het woord samen, maar het is een groot gemis, als samen uit het leven is. 'Ridder in de Orde van Oranje-Nassau' echtgenoot van Ancy van Nieuwenhuyzen-Verstraate Roosendaal, 31 december 2021 Ancy van Nieuwenhuyzen-Verstraate Corinne en Cees Piet en Tamara Correspondentieadres: Coppens Uitvaartzorg T.a.v. familie Van Nieuwenhuyzen De Meeten 42, 4706 NG Roosendaal Leen is overgebracht naar afscheidscentrum Coppens, De Meeten 42 te Roosendaal, alwaar geen bezoek. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 55