2? Laatste woorden van afscheid 13 Evert Willem Zonnenberg Ruud Coers Ruud Coers Maatje de Jonge - Polfliet Leendert Willem van Nieuwenhuyzen apg TRINSEO TRINSEO Goes 1-1-2022 -Leen- PM DINSDAG 4 JANUARI 2022 Na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn actieve, altijd behulpzame man, onze (schoon)vader en trotse opa Apeldoorn 15 februari 1947 Vlissingen 2 januari 2022 Elly Jeanette en Cees Merijn, Myrthe, Tijn Henk en Marga Joel, Ryan Correspondentieadres: Haagland 5, 4386 GL Vlissingen Op vrijdag 7 januari om 13.00 uur vindt de afscheidsdienst plaats in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Voorafgaand, vanaf 12.00 uur, is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Evert en de familie te condoleren. Na de dienst begeleiden we Evert naar de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen, waar de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden. Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het zo plotseling overlijden van onze gewaardeerde medewerker Wij verliezen in Ruud een zeer gewaardeerde en enthousiaste collega die zijn werk als MRO Sourcing Manager met veel plezier en toewijding uitvoerde. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, naaste familieleden en vrienden veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers van Trinseo Netherlands B.V. Met diepe verslagenheid hebben we kennis moeten nemen van het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde collega Wij zullen Ruud herinneren als een collega met passie voor zijn vak, die ons met raad en daad en altijd met een lach terzijde stond - en bovenal als een groot levensgenieter! Wij wensen zijn vrouw Frederique, zijn kinderen Lotte, Esmee en Fiene, zijn familie en vrienden heel veel sterkte met het verlies te verwerken. Ruud, we gaan je enorm missen. Namens Trinseo Global Procurement Team, Mark van den Eijkel Maschal Weeland Niets is zo bijzonder, als het gewone Toon Hermans Dankbaar en met dierbare herinneringen nemen we afscheid van onze krachtige, lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma Goes en overoma echtgenote van Willem de Jonge 111-5-2012 94 jaar Lewedorp 19-5-1927 Janneke en Bas Wilco en Monica, Tsara, Kyran Mark en Camila, Sophie, Abel, Hailey, Valentino Jeanne en Jaap Ruud Liset en Johan Pascal Stefan en Nicole, Devy Peter Coby en Jolanda Onze dank gaat uit naar Randhofteam Binnenpoort voor de liefdevolle zorg en toewijding. Correspondentieadres: Herdershoefje 56,4424 DB Wemeldinge De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. De Heen, 1 maart 1941 t Roosendaal, 31 december 2021 Ancy van Nieuwenhuyzen-Verstraate Corinne en Cees Piet en Tamara Correspondentieadres: Coppens Uitvaartzorg T.a.v. familie Van Nieuwenhuyzen De Meeten 42, 4706 NG Roosendaal Leen is overgebracht naar afscheidscentrum Coppens, De Meeten 42 te Roosendaal, alwaar geen bezoek. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Leven is eindig, echte liefde niet. We staan nooit echt stil bij het woord samen, maar het is een groot gemis, als samen uit het leven is. 'Ridder in de Orde van Oranje-Nassau' echtgenoot van Ancy van Nieuwenhuyzen-Verstraate COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. I media l|l' familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 45