12 OVERLEDEN Cornelis Johannes Moeleker In dit vertrouwen heeft vader het leven los kunnen laten. Dankbaar voor alles wat hij in zijn lanqe leven voor ons heeft betekend, hebben wij verdrietig afscheid genomen van onze liefhebbende vader, trotse opa en ouwe-opa 24-01-1927 ft 31-12-2021 Gehuwd geweest met Francina Wielemaker- van Keulen ft 08-07-2010 Bevriend geweest met Sophia Alida Kouwer- ter Maten ft 10-04-2015 Krijn Wielemaker en Mattie Wielemaker- de Smit Corné en Roos, Jara, Mees Jantien, Nanoe Arno Wielemaker en Ella Wielemaker- de Hamer Ronald en llona, Evi, Finn Jasper en Lotte, Aiden, Arwhen, Pippa, Nino Sandrina Wielemaker- Fleurbaaij en Robbert van Kilsdonk Sander en Wendy, Jari, Indra, Ravi Erwin en Lidewij Irene en Alain, Mila De dankdienst voor het leven van vader zal in besloten kring plaatsvinden op vrijdag 7 januari 2022 in de Catharinakerk te Zoutelande. Deze dienst is vanaf 13.00 uur mee te beleven via www.kerkdienstgemist/zoutelande. Aansluitend zal vader naast moeder te ruste worden gelegd op de algemene begraafplaats aan de Biggekerksestraat te Xoudekerke. U bent daar van harte welkom. Correspondentieadres: Lange Voorhout 19, 4371TB Koudekerke Dankbaar en vol bewondering kijken we terug op de jaren waarin de teams van Buurtzorg Veere liefdevol voor vader nebben gezorgd. Tevens bedanken we huisarts A.F. Gulam voor zijn altijd oeschikbare ondersteuning. 'Wij staan op de schouders van reuzen' Onze oud-directeur is overleden Wij herinneren hem als een ondernemer met inzicht en durf en zullen zijn betrokkenheid bij het bedrijf missen. Directie en medewerkers Transport- en Containerbedrijf Wielemaker BV wielemaker verlaten strand onwezenlijke stilte slechts een zuchtje wind Verdrietig zijn wij om het verlies van mijn broer, zwager en onze oom Dankbaar voor de vele jaren samen Krina en Jan Melis- Wielemaker René en Inez An net Kinderen en kleinkinderen In gedachten allen die ons zijn voorgegaan 'Herinneringen zijn voor altijd' We hebben afscheid moeten nemen van Koudekerke, 31 december 2021 Kees DINSDAG 4 JANUARI 2022 PM 'Mijn tijden zijn in Uw hand' Psalm 31-16a, trouwtekst 1950 Suzanne in liefdevolle herinnering Anne-Marie in liefdevolle herinnering Jan Wielemaker in liefdevolle herinnering Ineke d' Achard van Enschut man van Francina van Keulen - in herinnering In hem verliezen wij een fijne, betrokken zwager en oom Lein van Keulen-van Keulen Ella, Dirk, Simon, Anja, Annemarie, Chris met in gedachten allen die ons zijn voorgegaan l.p.v. kaarten Mijn tijden zijn in Uw hand; Psalm 31:16a Met droefheid geven wij u kennis, dat door de HEERE is weggenomen, mijn innig geliefde man, onze vader, opa en overopa in de leeftijd van 74 jaar. echtgenoot van C.M. Moeleker-Bakker GawegeJolanda en Jan Meeuwsen-Moeleker Waarde-. Dianne en Benny de Leeuw-Moeleker Waarde-. Hans en Lydia Moeleker-Goud Waarde-. Marianne en Corné Goud-Moeleker Kruiningen: Marco en Evelien Moeleker-Steenpoorte Gawege-. Carolien en Jos van Iwaarden-Moeleker Oostdijk-. Rien en Cindy Moeleker-Weber Klein- en achterkleinkinderen 2 januari 2022 Groene Kruisstraat 23,4414 AL Waarde De begrafenis zal in besloten kring op D.V. vrijdag 7 januari om 10.00 uur plaatsvinden. U kunt de rouwdienst volgen via kerkdienstgemist.nl kiezen voor Gereformeerde Gemeente Waarde. U kunt de begrafenis bijwonen vanaf 11.00 uur op de begraafplaats te Waarde. Graag alleen schriftelijke condoleances. Geen bloemen Geen toespraken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 44