Gre Baas Ria Carol-Boon Ria Carol-Boon 11 Grietje Baas -van Belzen Jannes Doppenberg Adrie Hoogstrate-Walraven Elien Elien Maljaars VEffl Elien Maljaars-Jasperse VEE Elien Maljaars Na een vriendschap van vele jaren, is uit ons midden weggenomen, onze beste vriendin Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Gunther en Nel van Leerdam Mattie Koole - de Jonge Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt, als je alles bent ontnomen, als je je zelfitandigheid bent kwijtgeraakt, dan is je leven niet meer jouw leven, dan komt de tijd dat het einde goed is. Met verdriet in het hart nemen wij afscheid van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma -Maria Margaretha Cornelia- echtgenote van Bert Carol 16 maart 1942 2 januari 2022 Bert Carol Robert en Margo Erwin en Rita Kleinkinderen Vinkenhof 60 4332 DL Middelburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ Compagnieplein 4 voor de goede verzorging. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring worden gehouden. Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Rinus en Anneke Zwigtman-Carol Sebastiaan en Andrea Anouk, Merel Eveline en Maurice Sven, Elin Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante. Ria Carol-Boon Thea en Adri Kleijn-Boon Dick f en Wies Boon-Ferwerda Jack f en Irene Boon-Toussaint Willem Boon en Mirella Bijl Saskia Boon en Roeland Doesburg Kinderen en kleinkinderen. Middelburg, 2 januari 2022 PM DINSDAG 4 JANUARI 2022 Geschokt door het overlijden van onze jaren onze gastvrouw op ons Vip terras jaren onze creatieve hoofdverantwoordelijke voor de mooie bloemcreaties tijdens onze jaarlijkse Zeeuwse dag van het Paard Bestuur StichtingZeeuwse Dag van het Paard Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve collega en penningmeester Jarenlang was zij lid van onze personeelsvereniging, de laatste jaren als penningmeester van ons bestuur. Wij konden als vereniging altijd een beroep op Elien doen. Onze gedachten gaan uit naar Wim, Rico&Melanie, Evi, Danique en verdere familie. Haar betrokkenheid en behulpzaamheid zullen wij nooit vergeten. We gaan haar missen. Bestuur en leden Personeelsvereniging Gemeente Veere Domburg, 31 december 2021 GEMEENTE Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerkster en collega Met respect en dankbaarheid denken wij terug aan haar inzet gedurende meer dan 40 jaar voor de voormalige gemeente Valkenisse en daarna voor de gemeente Veere. Na een korte maar heftige ziekte moeten we haar nu missen. Elien was een sterke vrouw, een betrouwbare kracht en een fijne collega. Wij wensen haar gezin de komende tijd veel kracht en sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris (wnd), de burgemeester, drs. P.H.A. Brakman drs. R.J. van der Zwaag GEMEENTE Kort na haar 40-jarig jubileum hebben we onverwacht en veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde collega Wij verliezen in haar een enthousiaste, eerlijke en meelevende collega. We zullen haar missen. Onze gedachten gaan uit naar Wim, Rico, Melanie, Evi en Danique en familie. Wij wensen hen de komende tijd veel sterkte om dit verlies te verwerken. Mervin, Truud, Mirelle, Wim, Marcio, Carlo, Coen, Jeroen, Jet, Jan, Jacqueline, Jos, Jeffrey, Wim en Geert. Heden nam de Heere van ons weg mijn schoonzus en onze tante Arnemuiden: G. van Belzen-Poortvliet J. van Belzen (in herinnering) Neven en nichten Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Apeldoorn, 27 mei 1953 t Vlissingen, 31 december 2021 echtgenoot van Marianne Dop pen berg-van Dam Marianne Franny en Stefan Anouk, Silvan, Nova Maaike t Devin, Davy Rianne Keira, Elsa De uitvaart van Jannes zal in besloten kring plaatsvinden. Doornenburg 95,4385 EK Vlissingen Onze tante is overleden Piet en Maatje Catrien en Joop Onze zus - schoonzus Is van onze heengegaan Wij wensen de kinderen veel sterkte. Fam. de Jonge Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 43