WP^W 1 10 Elien Maljaars - jasperse OVERLEDEN Neeltje Pieternel la Maljaars - jasperse - Elien - Elien Elien Maljaars Elien Elien Maljaars Elien Elien Maljaars - jasperse Elien Maljaars Elien Elien Maljaars - jasperse Elien DINSDAG 4 JANUARI 2022 PM Je had nog zoveel plannen Je wilde nog zoveel doen Het is voorbij, zo onwerkelijk... Graag hadden we nog langer van je willen genieten, maar je leven werd abrupt beëindigd. Wat blijft zijn de mooie herinneringen. Stil van verdriet hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, trotse oma en lieve vrouw van onzevader Koude kerke, fVlissingen, ii augustus 1962 31 decern ber 2021 Eerder getrouwd geweest met Jan Jobse (f2006) Wim Maljaars Ricoen Melanie]obse Evi Danique Jobse Erwin en Suzanne Maljaars Wessel, Thijmen Mariëlle en Leon Catsman Amber, Lauren Magda Maljaars en NiekWielemaker Luc Calgeweg7 4384 RAVIissingen De afscheidsdienst vindt, vanwege de huidige maatregelen, in besloten kring plaats in de Michaëlskerk in Koudekerke. Wel kunt u deze volgen op donderdag 6 januari om 13.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Biggekerksestraat in Koudekerke, waarbij u aanwezig kunt zijn om Elien een laatste groet te brengen. Elien hieldvan rozen. LJ kunt-alsudatwilt-een losse roos voor haar mee brengen naar haar laatste rustplaats. Een speciaal woord van dank aan huisarts Gulam, ADRZ afdeling oncologie en medewerkers van Zorgstroom. Craagalleen schriftelijke condoleances Een roos in volle bloei, geknakt in de storm. Verdrietig moeten we nu al afscheid nemen van onze lieve, zorgzame dochter, (schoon)zus en tante Koudekerke: Bets Jasperse - Geldof David Jasperse (in herinnering) Hanover, Canada: Petra en Nico Lyan en Brandon Kristy Vlissingen: Anita en Vincent Quinta Levi Woorden schieten tekort- Verdrietig zijn wij door het overlijden van Wij wensen Wim, de kinderen en familie heel veel sterkte toe. Chris en Yvonne Tristan en Pleun Nancy Verdrietigzijn we door het overlijden van onze altijd actieve, sportieve, zorgzame en dappere vriendin We zijn in gedachten bij Wim, Ricoen Melanie, Evi Danique Jan en Inge Lampert-Osté Harm Koenen Mirella Wouter David en Marja Tevel-Boon Joost en Victoria, Sophia Suzanne en Dennis 31 december 2021 Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een oneerlijke strijd, hebben wij, veel te vroeg, afscheid moeten nemen van onze lieve nicht Oostkapelle: C. Geldof J. Celdof W. Geldof J.M. Celdof - v.d. Gruiter (in herinnering) Adriaan Karei en Annemarie William Mooie herinneringen voor altijd in ons hart... Veel te vroeg is overleden onze lieve schoonzus Familie Jobse: Jos en Riet PietenConny Corrie en Peter Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Wim, kinderen, kleinkinderen en overige familie veel sterkte toe. Krijn en Annet Rosa en Remco Cijs, Amber en Mia Met verslagenheid vernamen wij dat onze lieve vriendin is overleden. Wij wensen Wim, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Anton en Willy Noute en Liesbeth Pieten Elly Jan Willem en Martine Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vrouw van onze medewerker Wim Maljaars We wensen Wim, Rico en Melanie, Danique, alsmede de overige familie Gods ondersteuning toe in dit zware verlies. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Directie en personeel Melse Maljaars B.V. Aagtekerke, 31 december 2021 Verdrietigzijn wij door het overlijden van Moeder van onze schoonzoon en medewerker Rico schoonmoeder van Melanie oma van Evi We leven mee met de familie en wensen hun heel veel sterkte toe, om te leven met dit grote verlies. Simon en Wilma V.O.F. S. de Bruijn Loonbedrijf en medewerkers Vrouwenpolder, 31-12-2021 Onze Vriendin, spontaan, accuraat, inventief, altijd in voor iets nieuws. Maatje, wat zullen we je missen. Andrie en Greta de Buck Afscheid nemen van is onvoorstelbaar Vele jaren trouwe medewerkster Overal inzetbaar bij allerlei functies tijdens onze wedstrijden nationaal als internationaal Bestuur Power Horse Competition

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 42