9 Tiny Meedendorp - de Kok Tiny de Kok Jan Pierre van der Rest Adriaantje Pietertje Vingerling OVERLEDEN Hiltjo Meedendorp Rust Zacht. Lieve Tinie. Tonnis en Bep. Rinus van Oosten Johan Murre Johan Murre Johan Murre -Jan Echtgenoot van Catharina Wilhelmina van der Rest-van den Berg Adrie PM DINSDAG 4 JANUARI 2022 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan... echtgenote van 's-Heer Arendskerke, 20-01-1939 t Borsele, 30-12-2021 Nieuwdorp: Willy t Jolanda Weert: Eddy Marion Adelaide: Adriaan Francine Kruisland: Gina Marco kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie adres: Banjaardstraat 62 4456 BR Lewedorp Tevens willen wij alle medewerkers van S.V.R.Z. bedanken voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid van Tiny zal in besloten kring plaatsvinden in verband met de geldende coronaregels. Tot ons groot verdriet is overleden onze (schoon)zus en tante gehuwd met Hiltjo Meedendorp overleden op 30 December 2021 de leeftijd van 82 jaar. Wolphaartsdijk Lien Braamse de Kok Lewedorp Wim en Sien de Kok de Vos Kinderen en kleinkinderen Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. In herinnering Wij wensen Anet, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Kruiningen: Tante Maatje, tante Lies, neven en nichten Allewijn. Vandaag ik Morgen gij Op 2 januari 2022 is overleden mijn geliefde ondernemende man, onze lieve humoristische vader, schoonvader, opa en overgrootopa Nieuwdorp 30-08-1945 Vlissingen 02-01-2022 Oud garagehouder te Vlissingen Vlissingen Nw. en St. Joosland Antwerpen Tilburg Middelburg Tilburg Vlissingen Vlissingen Catrien Murre-Vader Petra Jos Mesu-Murre Stephanie Dave Doraya, Delilah Natascha Arjen Niels Jozé Murre Raf Hans Murre Justyna Lazaj We geven u de gelegenheid om de laatste eer te bewijzen middels een drive tru bij uitvaartcentrum De Voorzorg, MonutaAdrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen op maandag 10 januari tussen 13.00 en 14.00 uur. De crematie vindt in familiekring plaats. We vinden het fijn als u een condoléancekaart voor ons meeneemt tijdens de drive tru. Geen bloemen. Correspondentieadres: Gravestraat 27B, 4381 AL Vlissingen Heden kregen wij het trieste bericht dat onze zwager en oom man van onze zus en tante Catrien is overleden. Vlissingen, 2 januari 2022 Vlissingen Lia Kasse - Vader Jaap Kasse (in herinnering) Biggekerke Hanneke Bommeljé - Vader Wim Bommeljé neven en nichten Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Catrien Vader Huib Murre t Tanja Murre - Tienpond Corrie Murre - van Antwerpen Rijk van Antwerpen t Riek Adriaanse - Murre Bram Adriaanse Jan Murre Ineke Murre - de Kok Louis Murre Mirjam Murre - van der Kaa Suzan Murre Neven en nichten Wij wensen Catrien, de kinderen, klein en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Na een leven vol liefde en zorgzaamheid is op oudejaarsavond rustig ingeslapen mijn allerliefste lief, onze geweldige papa, schoonvader, opa en opi Vlissingen 3 december 1932 Oostkapelle 31 december 2021 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Oostkapelle: Riny Oostkapelle: Christiane en Hans Grijpskerke: Marjolein, Lizz Berlijn: Annemarie en Leonard Den Haag: Jean-Pierre en Barbara Isabeau Dauphine Correspondentieadres: Beukenlaan 18,4356 HL Oostkapelle De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats. Ik heb U bij uw naam geroepen, gij zijt mijn Jesaja 43-1 Wij kijken in liefde en dankbaarheid terug op het lange leven van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante 23 januari 1923 Lisse: Werkendam: Haarlem: 31 december 2021 B. Dijkhuizen-Vingerling C. van Eersel- Vingerling C. Vingerling- van Rijswijk Nichten en neven In liefdevolle herinnering: Pie, Rie, Barend, Arie, Dries, Cees en Gerrit Correspondentieadres: C. van Eersel- Vingerling Sigmondstraat 19 4251ZA Werkendam De dankdienst voor haar leven zal in bersloten kring worden gehouden op donderdag 6 januari 2022 om 10:00 uur in de aula van het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 11:00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Alg. Begraafplaats, naast het rouwcentrum. U kunt de dienst live volgen vanaf 10:00 uur via www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 41