Langer thuis blijven wonen, maar heeft u moeite met traplopen? Bereken online uw prijs voor een traplift OtoliFt, dé meest gekochte traplift van Nederland €750,- Korting 770 6 oP ga naar OtoliFt.nl Slechts 48 uur levertijd Veilige traplift Duurzaam en herbruikbaar Koninklijke OtoliFt Meer inFo? Bereken direct uw prijs Of scan de QR-code Dit nste ter WreUi Uw trapleuning blijft Brede kant trap blijft vrij Niet goed geld terug Ook huur tweedehands Slechts 48 uur levertijd Advertentie Zo lang mogelijk in je eigen huis blijven wonen. Dat is de wens van een ruime meerderheid van de 55-plussers. Ook als gezondheidsklachten er op latere leeftijd voor zorgen dat hun woning niet meer goed toegankelijk is. Als de trap een obstakel wordt, vormt een traplift dé oplossing. Juist omdat iedere trapsituatie en persoonlijke wensen anders zijn, ontwikkelde Koninklijke Otolift een traplift die een oplossing biedt voor vrijwel elke trap. De innovatieve Otolift Modul-Air bestaat uit meerdere, perfect op elkaar aansluitende, mo dules. Hierdoor is de traplift heel makkelijk op maat te maken voor eigenlijk alle soorten trap pen: rechte trappen, trappen met een of meer dere bochten en spil- en wenteltrappen. De traplift kan ook aan de buiten- of binnenzijde van trappen geplaatst worden. Bij plaatsing aan de binnenzijde kan de trapleuning in de meeste gevallen blijven zitten en blijft de trap veilig be- loopbaar. Een bijkomend voordeel van de innovatieve opbouw van de Otolift Modul-Air is de zeer korte levertijd. Koninklijke Otolift heeft een grote bibliotheek van modules, die op voorraad gemaakt worden in de fabriek. Hierdoor kan de modulaire traplift in veel gevallen volledig uit voorraad geleverd worden. Een Otolift Modul-Air kan daarom al binnen 48 uur na opdracht op de trapgeïnstalleerd worden. Tijdens het ontwerpproces van de Otolift Mo dul-Air is er ook veel rekening gehouden met de veiligheid van de gebruiker. Zo komt de traplift automatisch en zachtjes tot stilstand wanneer er een obstakel op de trap ligt en kan de stoel zich zijwaarts of achterwaarts naar boven en be neden bewegen, waardoor plaatsing al mogelijk is op trappen van minimaal zestig centimeter. En dankzij het ingebouwde noodprogramma kan de traplift ook bij stroomuitval veilig gebruikt wor den. Om een zo lang mogelijke levensduur te ga randeren, bestaat de Otolift Modul-Air uit duurzame en slijtvaste materialen. In combi natie met de modulariteit zorgt dit ervoor dat de traplift 100% herbruikbaar is. Ingenomen trapliften worden, na een volledige inspec tie en een grondige schoonmaakronde, gere- conditioneerd. Zo ontvangt de klant altijd een tweedehands traplift die zo goed als nieuw is en voldoet aan de strengste kwaliteits- en veiligheidseisen. Ook de andere trapliftmodellen van Koninklijke Otolift Trapliften worden zo duurzaam mogelijk geproduceerd. Zo kunnen de Otolift Two, het degelijke tweebuizenmodel, en de Otolift Line, dé traplift voor rechte trappen, volledig opnieuw ingezet worden. Wilt u meer weten over de Otolift Modul-Airof de andere trapliften van Koninklijke Otolift? Vraag dan gratis een brochure aan of maak een geheel vrijblijvende afspraak om de mogelijkheden voor uw trap te bespreken. U weet dan direct wat er mogelijk is. Kijk op Otolift.nl of bel gratis naar 0800 444 770 6. Bent u op zoek naar een traplift, maar wilt u wel graag weten met welke kosten u rekening moet houden? Uw wensen en de vorm van uw trap spelen een belangrijke rol in de prijs van de traplift. Vul nu online uw wensen en trapsituatie in. Zo kunnen wij een vrijblijvende prijsindicatie voor u verzorgen. Ga naarotolift.nl/prijs Open de camera of Google Lens op uw telefoon en scan de code. TRAPLIFTEN qfe KONINKLIJKE t/m 31-01-22

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 32