29 Einde aan een tijdperk van VI Welk vip-duo blijft onder de radar? Fenomenale knikkershow is terug Het mes in 'De Nachtwacht'? Molloten krijgen nu zelf invloed Een tweede kans voor afvallers Zin om plannen voor 2022 te maken? Profiteer direct op pzc.nl/fletcher of koop nu MAAND DEAL Bestel nu en overnacht dit jaar extra voordelig bij Fletcher Hotels! PC DINSDAG 4 JANUARI 2022 voor de hunkerende tv-kijker Een knikkerbaan in Marble Mania. Na het succes van het eerste seizoen kon een tweede se rie niet uitblijven: John de Mols knik- kershow Marble Mania is terug. Het heeft weer grootse knikkerbanen, presentator Winston Gerschtanowitz en vaste commentator Jack van Gelder. De nieuwe kandidaten zijn onder meer het VI-trio Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen, de darters Michael van Gerwen, Raymond van Barne- veld en Vincent van der Voort en de Mei landjes, die dit seizoen aftrappen. Marble Mania, 6 januari, 20.30 uur, SBS6. Vijf duo's van bekende Ne derlanders slaan op de vlucht en proberen uit han den te blijven van het opsporingsteam. Is het een nadeel dat iedereen weet wie je bent? Maakt dat het extra moeilijk om on der de radar te blij ven? De 'voortvluchtigen' van deze vips-editie zijn YouTubers Kalvijn en Nina Warink, ac teurs Nasrdin Dchar Voetbal is niet langer de hoofdmoot van het praatpro- gamma van Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen. Zij gaan ver der met een, zoals Der- ksen zei, dagelijkse 'me- Wiersma en team. foto elvin boer Zes maanden lang zwoegde kunstenaar Lisa Wiersma op een kopie van De Nachtwacht. Ze schil derde ook de repen die drie honderd jaar geleden van het echte meesterwerk werden weggesneden. Als Wiersma zich aan de opdracht houdt, moet ook het mes in haar doek, maar daarover is het laatste woord nog niet ge zegd. Het geheim van de Meester, 25 januari, 20.25 uur bij AvroTros. G Het op gejaagde duo Nasr- din Dchar en Walid Benmba- rek. FoTo ELVIN BOER en Walid Benmbarek, olympisch hockey- kampioen Maartje Paumen, acteur Robin Boissevain, actrice Ta- tum Dagelet, presen tatrice Kim Lammers en acteurs Daniel Boissevain en Mingus Dagelet. Hunted VIPS, 24 janu ari om 20.30 uur bij AvroTros op NPO 3. ningenshow' op SBS6. Veronica Inside wordt VI Vandaag, maar voor dat dat begint (op 10 januari), wordt er te ruggeblikt. 20 jaar VI: het einde van een tijdperk, 7 januari om 20.30 uur bij Veronica. Van der Gijp, Genee en Derksen. The voice of Holland, 7 januari, 20.00 uur, RTL 4 en The Comeback Stage bij Videoland. G Pre sentator Rik van de Wes- telaken van Wie is de Mol? FOTO AVROTROS Voor het eerst in 22 seizoenen van Wie is de Mol? hebben kij kers invloed op het spel. Voorafgaand aan de eerste afleve ring (afgelopen zaterdag, met meteen 3,1 mil joen kijkers) kon den fans via een livestream stem men welke kandi daat zij het minst verdacht vonden. Zanger Glen Faria kreeg hierop een vrijstelling. Molloten vonden Esquire-hoofdre- dacteur Arno Kan telberg het meest verdacht. Maar is dat te recht? Wie is de Mol?, elke zaterdag, 20.25 uur, AvroTros op NPO 1. Zangcoach Glennis Grace FOTO RTL4 Er zijn nieuwe spelregels voor The voice of Holland: met The Voice Block Button kan een coach een andere coach 'uitschakelen'. Ook is er op Videoland nu een spin off waarin afvallers de jury alsnog hun on gelijk kunnen bewijzen. ACTIE GELDIG T/M 31 JANUARI 2022 Q Geniet van een weekend aan zee, een midweek op de VeLuwe of ontdek een gezellige stad. Optioneel: ontvang nu 50% korting op een High Tea t.w.v. €49 of een High Wine t.w.v. €59 voor 2 personen Keuze uit 100+ unieke 3- of 4-sterren Fletcher Hotels in NL Verzilverperiode t/m 31 december 2022 Beperkt beschikbaar, maximaal 8 vouchers per persoon Check de voorwaarden en coronamaatregelen bij het desbetreffende hotel ^c^- *Voor een verblijf in een 4-sterren hotel geldt een toeslag van €5 p.p.p.n. en voor een weekendverblijf (vrijdagen/ of zaterdagnacht) geldt een toeslag van €10 p.p.p.n.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 29